jak ja poznac ???

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Stormik
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 19.02.2003, 21:51

jak ja poznac ???

Post autor: Stormik »

hej mam taki problemik, pewnie juz wiele podobnych bylo tu poruszanych ale ja przedstawiam moj
otoz jest w szkole dziewczyna ktora mi sie bardzo pdooba itp...
problem w tym ze nikt z moich znajomych jej nie zna :(
plusem jest to ze chyba jest wolna :D
ale najgorsze to ze nie wiem jak sie z nia zapoznac :/ jakos niemoge wymyslic sposobu ;(;(;( moze sie troche wstydze, a nawet na pewno sie wstydze wiec moze macie jakis pomysl

plz o pomoc !!
Stormik :)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: jak ja poznac ???

Post autor: Paweł »

przeczytaj chcociażby najświeższe topicy w tym dziale, na pewno znajdziesz tam coś dla siebie....


... ja jednak dodam sam od siebie, że niesmiałość w takim wypadku to jest najgorsza rzecz która może Ciebie spotkac... chyba że obydwoje jesteście nieśmiali.... to już zupełnie co innego... :lol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Beniek_b_tow
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 17.02.2003, 18:52
Lokalizacja: Poland

Re: jak ja poznac ???

Post autor: Beniek_b_tow »

Napisz list i daj go jej (sam albo z kogoś pomocą) 8) Wszystko będzie jasne bez słów 8)
Pozdrawiam

" To nie jest tak, że uważamy się za najlepszy zespół na świecie. Sądzimy tylko, że jesteśmy o wiele lepsi niż Numer Drugi, kimkolwiek by on nie był. "

Robert Plant
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: jak ja poznac ???

Post autor: Aniołek »

do odważnych świat należy :) Samo nic się za Ciebie nie zrobi, więc zacznij działać. Chociażby wpadnij na nią niechcący.
mój przyjaciel ostatnio złapał dziewczynę na stary numer: najpierw na nią wpadł, że prawie się przewróciła a potem z anielskim uśmiechem powiedział "oj przepraszam, poczekaj pomogę ci". To wcale nie jest trudne :)
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: jak ja poznac ???

Post autor: Shirya »

eee z tym wpadaniem na dziewczynę... może i działa.. ale jak ją mocniej pchnie.. to dziewczyna pomyśli, ze jakiś cham nie patrzący przed siebie.... Może dowiedz się z jakiego przedmiotu jest dobra.... jeśli jest dobra np. z matematyki podejdź do niej na przerwie i poproś o rade przy rozwiązaniu jakiegoś niezmiernie trudnego dla Ciebie zadania :) możesz powiedzieć, że chwalił ktoś jej matematyczne zdolności.... a że Ty masz problemy... przyszedłeś po pomoc... Na kobietę naprawde działa jak ja ktoś tak podbuduje :) potem możesz w geście podziękowań odprowadzic ją do domu.. albo zaprosić na spacer... :)
O nieśmiałości staraj się zapomnieć i pamiętaj, że kto nie ryzykuje ten nie zyskuje :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
AMD XP 1600@2200
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 19.03.2003, 16:58

Re: jak ja poznac ???

Post autor: AMD XP 1600@2200 »

Moja rada to taka
żebyś ją "przypadkiem" spotkał
np w sklepie itp , i zapytał się o coś
potem o imię , potem z wielkim zaskoczeniem stwierdz że chodzicie do tej samej szkoły .Np jakich lubi nauczycieli , apotem już rozmowa się rozwinie,zapytaj o telefon ,albo numer gg a na pewno się uda.
Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę. Adolf Hitler
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: jak ja poznac ???

Post autor: Shirya »

Tylko nie spotykaj jej "przypadkiem" zbyt czesto.... bo dziewczyna pomyśli, że ją śledzisz..... to ją spłoszy.... :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
ODPOWIEDZ