Sny.

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Sny.

Post autor: SkaTe_GirL »

Mysle, ze pytanie odnosi sie glownie do dziewczyn ale Panowie jak chcecie tez sie wypowiedzcie. Przed chwila rozmawialam z moim dobrym kumplem. Powiedzial mi cos takiego "wiesz, snilas mi sie" - norma. Zaczelam sie smiac,ze pewnie smazylam mu we snie nalesniki bo czesto wpada do mnie i moich wspollokatorow na objad ;P jednak wbil mnie w ziemie, mowiac " w sumie to kochalismy sie w kuchni" ;P kurde przez pierwsze sekundy nie wiedzialam co powiedziec ;P w koncu chcac wybrnac z sytuacji zaczelam sie smiac, ze jednak nie jest jeszcze ze mna tak zle jak wystepuje w glownej roli w snie erotycznym ; -P
Dziewczeta, moje drogie czy zdarzylo Wam sie odgrywac pierwszoplanowa role w snach waszych kolegow? Jak na to reagujecie badz jak na to zareagowalybyscie?
A Panowie moi przystojni czy zdarzylo Wam sie snic o kolezankach ? ;>
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sny.

Post autor: stefan »

SkaTe_GirL pisze:Panowie jak chcecie tez sie wypowiedzcie. [...] czy zdarzylo Wam sie odgrywac pierwszoplanowa role w snach waszych kolegow?
dzięki Bogu nie ; )

czy zdarzyło mi się śnić o koleżankach? o koleżankach chyba kilka razy, o ukochanej więcej niż kilka.

taki lajf : )
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Sny.

Post autor: Offik »

takie sny to normalna sprawa :D

ale ostatnio mi sie snilo ze ojcem zostalem ...
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Sny.

Post autor: Blood On The Ground »

Pewnie, że się sniłam ; P A czy mi się śnili koledzy? Oj pewnie, że tak. Najgrszy sen był chyba z molestującą mnie nauczycielką francuskiego xDD (jakoś w sierpniu)
Żyć to znaczy rodzić się powoli
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Sny.

Post autor: shyduo »

Hehhe, wydaje mi się, że to normalka Skate ;)

Jasne, że mi się śniły :P
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Sny.

Post autor: *MysterY* »

snily sie na pewno ale zebym pamital z kim to juz gorzej ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Sny.

Post autor: ZooM »

mi się kiedyś po imprezie śniło że to robię z koleżanką która też była na imprezie.. w sumie to siostra mojej byłej była, a wtedy jeszcze aktualnej. Problem w tym, że nie pamiętam kawałka tej imprezy i nie wiem czy to był sen czy na jawie :)))) a ona niedługo potem ze mną zerwała i nie powiedziała dlaczego..

jaki z tego morał? nie pić za wiele jak się jest z dziewczyną na imprezie - można się pomylić :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Sny.

Post autor: vanessa »

jasne, że moi koledzy mi się śnili ;p i nie tylko, nawet ostatnio w moim śnie wystąpił wykładowca z mikrobiologii ;D

najlepsze było, jak mój chłopak miał maturę i dokładnie na tydzień przed śniło mu się jak znienawidzona przez klasę nauczycielka polskiego, stara, zgrzędliwa i pomarszczona, kazała mu przynieść kawę do kantorku, ona zawsze prosiła o to kogoś, bo jej się nie chciało wychodzić z klasy, on zaniósł tą kawę, a ona do niego powiedziała: "albo będziemy się kochać albo oblejesz ustną z polskiego, Przystojniaczku" i najlepsze, że parę dni po tym śnie nauczycielka naprawdę poprosiła go o przyniesienie kawy i biedny ubłagał mnie, żebym poszła z nim, ale zbladł ze strachu wtedy ;D ;D hahaha
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sny.

Post autor: =MiLi= »

O jaaa vanessa jaki sen :D

Ba! no pewnie, że tak :) takie sny to normalka, czytałam trochę o tym kiedyś, nie mamy wpływu na to co nam śni, właściwie to nie wiem czemu akurat takie obrazy tworzą się w naszej głowie... ale to nieraz zabawne ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Sny.

Post autor: melOn »

no a mi się śniła erotyczna sytuacja z kolesiem od korków z chemii ;) ;D i ukrywaliśmy się przed jego żoną ;)
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sny.

Post autor: Jessica »

A mi się dzisiaj śnił mój kolega, którego szczerze mówiąc już dawno nie widziałam.
Zawsze w moich snach występuję ja (to chyba normalne), ale jakiś czas temu nie grałam w swoim śnie pierwszoplanowej roli... tylko jakaś dziwna typka. :? :)
Let's make all dreams come true!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Sny.

Post autor: pietruszka »

ja nigdy nie miewam erotycznych snów i nikomu się chyba nie śniłam. jestem w sennym celibacie;b
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Sny.

Post autor: shyduo »

pietruszka pisze: i nikomu się chyba nie śniłam.
Tego akurat nigdy pewna być nie możesz ;) Myślę, że się już komuś śniłaś :D
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Sny.

Post autor: pietruszka »

coś o tym wiesz shyduo? masz jakieś nie znane mi dotąd dane?
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Sny.

Post autor: shyduo »

Nie mam, ale powiedzmy, że jestem tego z jakiegoś powodu pewien. Czy to ważne ?? :D Ogólnie według mnie, akurat to schlebia kobiecie, że komuś się ona śni. Bo to znaczy, że w jakimś stopniu jest obecna w życiu tego faceta.
~sxaxrxuxs~
Młody aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 03.02.2007, 20:50
Lokalizacja: łódź

Re: Sny.

Post autor: ~sxaxrxuxs~ »

wczoraj mi się śniło że z moim kolegą zostaliśmy na korytarzu w szkole sami i tak nagle złapaliśmy się za ręce i sobie tak szliśmy.... :hihi: a dzisiaj mi się śniło że mi powypadały zęby bo nie myłam :lol:
... don't worry be happy.. :))
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Sny.

Post autor: pietruszka »

shyduo: ważne! gadaj co wiesz bo.. wiesz!
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Sny.

Post autor: ::PiotreK:: »

pietruszka pisze:nikomu się chyba nie śniłam. jestem w sennym celibacie;b
dla mnie sie śniłaś przecież Ci opowiadałem :(
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Sny.

Post autor: pietruszka »

oj przepraszam.. zapomniało mi się...;) ale to i tak nie za wiele w porównaniu z powyższymi postami;b
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ