prowadzę badania do pracy mgr na temat miłości zapraszam

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
agutka21
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 07.03.2007, 18:20

prowadzę badania do pracy mgr na temat miłości zapraszam

Post autor: agutka21 »

:D Jestem studentką V roku psychologii. Przeprowadzam badania dotyczące opinii publicznej na temat miłości, jak ją rozumiesz, z czym kojarzysz. Chętnych po 18 roku życia proszę o pomoc. Badania są anonimowe, a twoje odpowiedzi pomogą określić rozumienie miłość u kobiet i mężczyzn w różnych grupach wiekowych. po obronie pracy ostateczne wyniki zamieszczę w tym temacie, mogą okazać się interesujące, bo jeszcze nie zbadane.
Jeżeli jesteś zainteresowany proszę o podanie meila w odpowiedzi na mój temat a ja wyślę metodę na niego.
pytań jest 34 ale niektóre wymagają odpowiedzi tak lub nie, i proszę o udzielanie odpowiedzi hasłami, kategoriami, 1 wyrazem lub 1 zdaniem, no chyba że jesteś osobą bardzo otwartą i wylewną :)
Odpowiedzi proszę wysyłać na meila agutka21@go2.pl :D
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: prowadzę badania do pracy mgr na temat miłości zapraszam

Post autor: stefan »

agutka, nie zastanawiałaś się nad tym by użyć jakiejś gotowej sondy? :)

taki sposób zbierania danych jest baaaardzo żmudny :)

edit:
oczywście chodzi mi o system sond, a nie o gotowe wyniki : )
agutka21
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 07.03.2007, 18:20

Re: prowadzę badania do pracy mgr na temat miłości zapraszam

Post autor: agutka21 »

niestety to nie ja o tym zadecydowałam tylko moj promotor, wyrocznia :) pozdrawiam
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: prowadzę badania do pracy mgr na temat miłości zapraszam

Post autor: stefan »

yyy.

promotor chyba nie kazał zbierać odpowiedzi mailem?

chodzi mi o to by przygotować formularz, ludzie klikają, dane schodzą do bazy i mamy statystykę.
tosssia3573
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 15.03.2007, 20:14

Re: prowadzę badania do pracy mgr na temat miłości zapraszam

Post autor: tosssia3573 »

a ja bardzo chętnie wypełnie taką ankiete i pomoge Pani w pisaniu pracy :D :D :D a co!:) jesli to nadal aktualne to prosze wysłac ankiete na e-mail: tosssia3573@wp.pl
... Gdzie jest ta siła... I skąd ja brać ... ?
ODPOWIEDZ