Czy boicie się życie??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Jessica »

Właśnie. Ja na siebie uważam, a jak jest mi smutno to szybko biegnę do Kamili, bo kto tak poprawi humor, jak nie przyjaciółka? I to działa. Wczoraj złapałam doła przez jednego kolesia to poszłam do niej i jeszcze się nie mogę przestać uśmiechać.
Let's make all dreams come true!
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: czarownica333 »

Tak. Boję się życie. I to potwornie. Boję się, że któregoś dnia mogę już tak po prostu nie wstać, że wszystko to, co kocham, zostanie tu, a ja będę gdzieś indziej, że nie uda mi się zasłużyć na lepsze życie, że będę całą wieczność cierpieć, wreszcie, że moich bliskich będzie ta moja życie boleć (eh, to takie moje przemyślenia po życie 3 osoby z mojego bliskiego otoczenia w ciągu ostatniego miesiąca... [*])[/size]
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Jessica »

Głowa do góry. Carpe diem :) Czasem tak bywa, ja staram się o tym nie myśleć.
Let's make all dreams come true!
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: czarownica333 »

Dzięki, Jessica :* ehhh, gdyby tylko to było takie proste...
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Matula
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.03.2007, 16:51
Lokalizacja: z komputera ^^

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Matula »

Boję się życie. Może jak już będę staruszką i będę wiedziała ze to co miałam przezyć jest juz za mną, nie będe sie bała. Ale jak teraz pomysle że pewnego dnia wszystko może sie skończyć to się tego boje, że tyle jeszcze mogłam przeżyć, a nie było mi to dane. Więc bardziej boje się życie w młodym wieku niż samej życie.
ODPOWIEDZ