Miłość i przyjaźń z inna??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
copie
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 20.03.2007, 20:38

Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: copie »

Ja ma taką sytuacje ze mam jedna dziewczynę i chodzę z nią już (1,5roku) i oczywiście kocham ja z wzajemnością
A problem taki ze mam przyjaciółkę, która jest dal mnie jak siostra. I pytanie dla DLA PUŁCI PIEKNEJ!! Czy wam by to w związku przeszkadzało??
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: stefan »

copie pisze:I pytanie dla DLA PUŁCI PIEKNEJ!! Czy wam by to w związku przeszkadzało??
1. 'pytanie do', nie 'pytanie dla'
2. co to jest 'pułeć'?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: SkaTe_GirL »

stefan pisze:
copie pisze:I pytanie dla DLA PUŁCI PIEKNEJ!! Czy wam by to w związku przeszkadzało??
1. 'pytanie do', nie 'pytanie dla'
2. co to jest 'pułeć'?
;D


Omijajac bledy, ktore juz Ci zostaly przedstawione...
dlaczego zastanawiasz sie po 1,5 roku zwiazku nad tym? Raczej sie na takim czyms juz na poczatku zastanawia.... a moze ja jestem inna...? :?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
copie
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 20.03.2007, 20:38

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: copie »

Błędy pozostawię bez komentarza.
Pytam się dopiero teraz bo chce znać opinie osoby 3 bo jak rozmawiałem o tym z moją dziewczyną to powiedziała ze jej to nie przeszkadza.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: SkaTe_GirL »

mi osobiscie by przeszkadzalo. jakby sie moj chlopaczek z nia spotykal czesciej niz ze mna... ;p a jak to tylko kolezanka z klasy to tam lajtt
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: Anuś »

a gdzie zaufanie skate?;> ;D;p

ja nie mam nic przeciwko przyjaciolce (przyjaciolkom?;p) :)
tez mam chlopakow przyjaciol i chyba bym nie chciala zeby mi ktos robil sceny albo w jakis sposob ograniczal..;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: =MiLi= »

Skoro Jej to nie przeszkadza no to chyba nie ma problemu. Temat odnośnie przyjaźni między kobietą a mężczyzną już był.

Mnie by nie przeszkadzało jeśli traktowałby Ją jak siostrę. Ja mam dwóch takich przyjaciół-braci i Sebek to akceptuje, więc czemu ja miałabym tego nie robić?
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: Offik »

=MiLi= pisze:Ja mam dwóch takich przyjaciół-braci i Sebek to akceptuje, więc czemu ja miałabym tego nie robić?
i jednego syna:P


/Skate: Offik slonce do tematu do tematu... bo bede zla i wstretna i bede Ci kasowac co nie co ; -] dziekuje za uwage... ; -]
Ostatnio zmieniony 21.03.2007, 11:16 przez Offik, łącznie zmieniany 1 raz.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: melOn »

mnie by przeszkadzało trochę i głupio bym się czuła na spotkaniach nawet przypadkowych we 3 ;]
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Miłość i przyjaźń z inna??

Post autor: =MiLi= »

No tak i jednego syna ;) i byłych też mam, z którymi się widujemy ;)

Spotkania we trójkę... takie same jak każde inne, jak w czwórkę, piątkę itd ;P tzn my tak mamy :)

W sumie Bastek nie ma takiej przyjaciółki, którą by traktował jak siostrę, więc nie mogę nic powiedzieć. Ma taką znajomą, którą traktował swego czasu jak przyjaciółkę, ale taką internetową. Nie raz proponowałam, żebyśmy spotkali się w trójkę gdzieś, ale Ona nie jest z Łodzi...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ