herbata SlimFigura?

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: herbata SlimFigura?

Post autor: GoSiAcZeK »

Mam pytanie, czy ktoś z Was stosował popularną ostatnio herbatę SlimFigura? Mam zamiar stracić trochę sadełka i zastanawiam się, czy jest ona choć trochę pomocna, bo w internecie spotkałam się z różnymi opiniami. Aa, no i traktuję to tylko i wyłącznie jako suplement diety, bo zdaję sobie sprawę, że od samych herbatek się nie schudnie (niestety ;P ) Z góry dzięki za odpowiedzi ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
Justinah
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 19.01.2007, 17:16
Lokalizacja: Mexico City

Re: herbata SlimFigura?

Post autor: Justinah »

Ja niemam pojecia
Ale kiedyś na jakimś forum był taki temat i niektóre osoby pisały że nawet skuteczne a niektóre osoby ze syf wiec ja już sama nie wiem
ale moze warto spróbowac a jak się nieuda to chociuaż herbata będzie
Czasem za dużo widzę,
lecz nie mogę zamknąć oczu.
Na szali leży życie i życie,
ja widzę to na każdym kroku.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: herbata SlimFigura?

Post autor: =MiLi= »

Hmm nie mam zielonego pojęcia, generalnie ta herbatka chyba działa na przemianę materii, wiele jest takich herbatek (zawierają senes) a są tańsze ;) ja nie próbowałam, nikt z moich znajomych o ile mi wiadomo również :)
A moja Mycha już w domciu :) operacja się udała, Mała byłą po wybudzeniu strasznie pobudzona, ale potem już było ok ;) i już jest sobie w domciu :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: herbata SlimFigura?

Post autor: Linka »

Z tego co wiem takie herbatki pily moja mama i kolezanka. One glownie działaja przeczyszczajaco i lata sie po nich co chwile do ubikacji. Moze pomoc, ale to pewnie ma jakis minimalny skutek. Lepiej troche pocwiczyc albo ograniczyc słodycze ;)
ODPOWIEDZ