Arctic Monkeys

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Arctic Monkeys

Post autor: pietruszka »

"Whatever people say I am, that's what I'm not" - to album brytyjskiej grupy Arctic Monkeys. Wg mnie to jeden z najlepszych krążków stworzonych ostatnimi czasy przez młode pokolenie. Złośliwi powiedzą, że muzyka "na jedno kopyto", jednak ja myślę, że chłopaki poprostu mają swój styl. Taki lajtowy rock. Można posłuchać dla relaxu i poprawy humoru. Szczególnie polecam podczas zakupów i jazdy samochodem;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
szybki2005
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 05.08.2005, 12:59

Re: Arctic Monkeys

Post autor: szybki2005 »

właśnie tego słucham:) wspaniały college-rock, melodyjny punk z elementami brit-popu... najpierw, jak wyczytałem gdzieś, że chłopaki królują na listach TOP10 w calej W.Brytanii, to myślałem, że to jakaś nieznośna komercha, ale jednak jest ok:)
"Nie próbuj nigdy iść pod prąd, nie próbuj nigdy szukać przyczyn...Z szeregu nie wyłamuj się, bo jesteś niczym..niczym."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Arctic Monkeys

Post autor: Piqs - X »

szybki2005 pisze:wspaniały college-rock, melodyjny punk z elementami brit-popu...
zapomniales dodac o dodatkach crashu i ortalionu ..

juz sciagam albumik ;p
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Arctic Monkeys

Post autor: Blood On The Ground »

A wszystko to.. bo pokazują ich na MTV2. Według mnie lepszego kanału nie ma ;]
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Arctic Monkeys

Post autor: Piqs - X »

typowy brit-pop .. wpisuje sie w klasyke gatunku..nic specjalnego, piosenki skoczne ladne wpadajace w ucho itp itd Czegos takiego ciezko nie lubic sluchac..i tyle.8h roboty mija przy tym bardzo fajnie ;p

Co do plyty to polecam jeszcze piosenki z ich dema "beneath the boardwalk" bo sa piosenki ktorych na plycie nie ma...a sa tez bardzo fajnie :d
Jan23
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 17.11.2006, 11:10

Re: Arctic Monkeys

Post autor: Jan23 »

Jak dla mnie to przereklamowany zespół.Słyszałem na MySpace o wiele lepsze polskie zespoły
naszLudz
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.04.2007, 18:55

Re: Arctic Monkeys

Post autor: naszLudz »

Arctic Monkeys!!!! UWIELBIAM!! :o na dniach nowa płytka wyszła - polecam oczywiście. A jedna piosenka z promującego ją singla (nie wiem czemu nie ma jej na płycie) po prostu rozp***dala!!!! :twisted: ta piosenka to: "temptation greets you like your naughty friend"
polecam nutkę - na prawdę świeże granie 8)
ODPOWIEDZ