Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
qwertyqwerty
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 02.04.2007, 17:48

Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: qwertyqwerty »

Witam. Jestem facetem i mam 21 lat. Jestem ze swoją dziewczyną od dwóch lat... Chciałbym tutaj od Was, zarówno Pań jak i Panów dowiedzieć się jak sprawić drobne przyjemności swojej dziewczynie, bądź co Wy kochane Kobiety chciałbyście aby Wasz facet dla Was robił.
Podam tutaj kilka swoich ostatnich przykładów co robiłem żebyście wiedzieli o co mniej więcej mi chodzi i proszę o jakieś swoje własne sugestie.

Ja ostatnio np.:
* pojechałem do niej wtedy kiedy wiedziałem, że jest bardzo zajęta nauką i zostawiłem jej kwiaty przed drzwiami i zadzwoniłem dzwonkiem do drzwi.
Wiedziałem, że gdybym tak z zaskoczenia do niej przyjechał i dał jej osobiście to by mnie zapraszała do siebie, ale ja dobrze wiedziałem, że musi robić to co robi i pewnie by zawaliła pare rzeczy gdybym został u niej. A gdy dzowniła do mnie to powiedziałem, że chętnie bym ją zobaczył, ale zdaje sobie sprawę że ma dużo do zrobienia, a ja przyjechałem żeby dać jej tylko kwiaty. Ucieszyła się bardzo z tego względu, że poteafiłem przyjechać tylko po to do niej:)

* kolejną rzeczą jaką zrobiłem była podobna tylko z własnoręcznie zrobioną karteczką z wyznaniem:)

* Innym zaś razem kiedy Ona była umówiona z koleżankami na kręgle to ja poszedłem tam, kupiłem długą czerwoną różę i zagadałem do szatniarza żeby jej podał i powiedział że to od chłopaka:) To jej się najbardziej podobało bo widziały to wszystkie koleżanki a ona sama była bardzo mile zaskoczona i zrobiła "wielkie oczka"

* Podam jeszcze dwie ciekawe rzeczy, jedna to taka , że zrobiłem wielkie czerwone serce z dużym napisem mówiącym o mojej miłości o przykleiłem do drzwi na kilka minut zanim wróciła do domu, mnie już tam nie było, czekałem jedynie tak długo aż wejdzie do domu i pojechałem i napisałem SMS że ją kocham

* I ostatnią rzeczą jaka mi przychodzi do głowy to zostawienie czerwonej róży przed drzwiami o 6 rano zanim wychodziła do szkoły. Bardzo miło jej się zrobiło kiedy wcześnie rano wychodzi a tu takie zaskoczonko słodkie:) Ona dobrze wie jak lubię długo spać, ą żeby u niej być na 6 to musiałem wstać przed 5 rano żeby dojechać

* I jeszcze jedna rzecz przyszła mi do głowy... Pewnego dnia umówiliśmy się pod jej blokiem po jej szkole. Więc ja byłem tam 20 minut wcześniej z kilkoma różami, z kilku których pozrywałem płatki i rozsypałem na jej piętrze a z pozostałych ułozyłem duże serce... Nic się nie spodziewała bo spotkaliśmy się pod blokiem, wjeżdzamy na górę a tam ... Aż jej łeska poleciała ze szczęścia pamiętam i rzuciła mi się na szyję

A wy? Macie jakieś fajne pomysły bo mi się już kończą
Mam nadzieję że komuś pomogłem tym co napisałem

Ooooo... Jeszcze coś pamiętam
Na czerwonej kartce z bristolu w formacie koperty ponaklejałem z liter powycinannych z gazet słowo Kocham Cię, tak jak robią to w filmach z pogróżkami, naprawdę bardzo fajnie wyszło i było to coś innego a na tym właśnie mi zależy. No i oczywiście wysłałem pocztą, bo tego się na pewno nie spodziewałą że wyjmując listy znajdzie coś ode mnie tymbardziej że mieszkamy w tym samym mieście

Ok... to na tym skończe... Proszę o odpowiedzi i podpowiedzi
Pozdrawiam
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: Martuśka »

jejka, naprawde świetne masz pomysły, twoja dziewczyna musi być szczęśliwa. Wiesz myślę, że każdej dziewczynie sprawia przyjemność nawet najmniejszy gest świadczący o Twoich uczuciach. Napisze co ja lubie i może coś Ci sie spodoba. Tak więc:
- lato, godzina 22 albo później i właśnie przychodzi mój chłopak by zabrać mnie na spacer przy gwiazdach szepcząc mi do ucha jak bardzo mnie kocha,
- czasem tak bez żadnej okazji dostać tulipanka ( moje ulubione kwiatki) i tylko jednego bo ja nie lubie bukietów,
- niespodziewany piknik gdzieś na łące albo w lesie gdzie jest cisza i spokój,
- np. wycieczka łódką na jeziorko oczywiście chłopak wiosłuje i krótki postój na środku jeziorka.
- zimą na spacerku przy wygłupach na śniegu kiedy leżymy w zaspie jakiś mały buziak,
- wieczorem gdy kładę sie spać on przyjeżdża albo przychodzi tylko po to by powiedzieć mi dobranoc.
to właśnie sprawia mi przyjemność:)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: =MiLi= »

Napisałeś to, żeby się pochwalić czy żeby wymienić pomysłami? ;)

Hmmmm mój Bastek często, gdy byłam bardzo zajęta wpadał tylko po to, aby powiedzieć mi "Dobranoc" i że mnie kocha, przyjeżdżał o takiej porze kiedy kładłam się już spać i wiedział, że mi nie przeszkodzi :)
Na 19ste urodziny kiedy byłam na uczelni, przyjechał do mnie, porozstawiał w pokoju 100róż, trochę płatków rozsypał na łóżku, porozstawiał po pokoju świeczki o zapachu konwalii (uuuwielbiam ten zapach). Poszliśmy tego dnia na koncert charytatywny i gdy wracaliśmy w windzie zawiązał mi oczy :) wprowadził do pokoju zdjął szalik z moich oczu i dał prezenciki :) pluszowego psa (bo na mojego wymarzone owczarka niemieckiego nie zgodzili się rodzice), koszulkę z Jego zdjęciem w serduszku i z napisem "spójrz w serce" i wierszyk :)
Z resztą Bastek wiele wierszy pięknych dla mnie pisze, są cudne i to miło przeczytać takie słowa :)
Kurcze jeszcze wiele mogłabym przytoczyć, ale oczy mi się zamykają a o 4 trzeba wstać...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
qwertyqwerty
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 02.04.2007, 17:48

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: qwertyqwerty »

Nie pisałem żeby się chwalić tylko chciałem dowiedzieć się czegoś nowego no i chciałem również coś dać od siebie, może komuś pomoże to co napisałem i zrobi coś miłeog swojej dziewczynie... O to mi chodzi w tym temacie.
Pozdrawiam:)
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: pietruszka »

łał. to się nazywa pomysłowy facet. gdzie można kupić takiego?(;

zawsze możesz ją zaciągnąć na piknik za miasto znienacka żeby spędzić razem trochę czasu(;
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: SkaTe_GirL »

:shock: :shock: :shock: :shock:
to Ty chlopie chyba zostales ostatni z takiego gatunku facetow...
:shock: :shock: :shock: :shock:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: Piqs - X »

A ja bym chcial wiedziec .. dziewczyny, czy wy robicie cos takiego dla chlopakow? No jasne ze nie roze, ale cos ekwiwalentnego..Narzekac latwo, ze ostatni z gatunku, ze takich facetow juz nie ma - a kobiety to wszystko pierwszej klasy ?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: Linka »

Wydaje mi sie, ze dziewczyny sa troszke bardziej pomysłowe niz faceci. Lubie czasami zaskakiwac mojego chlopaka, ale w troche inny sposob, niz powinni to robic faceci ;)

Moj chłopak raczej nie wpada na takie pomysły, a jak juz robi "niby niespodzianke" to i tak wczesniej sie jej domyslam hehe. Bo wyglada to zazwyczaj tak, ze mowie na co mam ochote (np do zjedzenia) a on mi to kupuje dwa czy trzy dni pozniej :P On po prostu nie jest typem romantyka, ale nie przeszkadza mi to wcale.

Co do tematu, to strasznie miło dostac tak nagle kwiatka czy karteczke, ale nie mozna tego robic zbyt czesto, bo potem moze sie wydawac sztuczne.
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: ylka »

SkaTe_GirL pisze:to Ty chlopie chyba zostales ostatni z takiego gatunku facetow...
Moja reakcja była podobna ; )
[I jeszcze te wszechobecne róże!]


Tylko dwa "ale":
1. jeśli jest się z kimś dwa lata, to sądzę, że powinno się już znać sposoby, dzięki którym drugiej osobie zrobi się przyjemnie :)
2. co za dużo, to niezdrowo - byle tylko partner nie poczuł się osaczony i w pewien sposób kontrolowany, bo gdzie się nie obejrzy, tam jesteś...


Pozdrawiam i zachęcam panów do nieustannego zdobywania pań, które już zdobyli ;-)
smile like a melon slice : )
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: =MiLi= »

No Dziewczyna obsypująca Faceta kwiatami to byłoby conajmniej dziwne... ale my robimy inne rzeczy :) Ja uwielbiam robić jakieś przyjemności mojemu Mężczyźnie, nie będę wymieniać, bo to zależy od sytuacji ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: ylka »

To może założymy oddzielny temat? ;>
smile like a melon slice : )
inteligencik
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 18.04.2007, 09:38

Re: Jak sprawić swojej dziewczynie przyjemność

Post autor: inteligencik »

Hmmmm ty masz chyba na swa kobiete wpływ jak efekt axe ;D
ODPOWIEDZ