Wieczory

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Wieczory

Post autor: pietruszka »

Jak spędzacie wieczory? Buszujecie po swojej miejscowości w poszukiwaniu skarbów, czy siedzicie w domu? Jak się czujecie wieczorami... co was drazni, a co w nich cieszy?



wieczór imprezowy - domówki z dobrymi znajomymi, ewentualne wypady do klubu na imprezy zamknięte.
wieczór z książką - spokój, herbata, mój pokój, różne pozycje, czytanie dobrych książek.
wieczór z filmem - maratony filmowe ze znajomymi, ciężkie filmy w towarzystwie herbaty
wieczory z długopisem - otwieram fabrykę i produkuję moje teksty, ubieram myśli w słowa, wylewam to na papier
wieczory powrotów - wracając skądśtam, jadę autobusem, obserwuję, czasem coś napiszę, generalnie jednak słuchawki i okno.
wieczory myśli - siedzę na oknie z herbatą, kontempluję, w tle jazz.

ogółem wieczory sprajt są(;
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Wieczory

Post autor: melOn »

od poniedziałku do czwartku raczej w domu, z książkami... ostatnio ;/
a piątek, sobota to już imprezy....
niedziela dzień odpoczynku i jakieś nauki delikatnej albo film ;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wieczory

Post autor: Anuś »

w akademiku codziennie wieczorem jest wesolo ;D;D;D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wieczory

Post autor: SkaTe_GirL »

jade do akademika do wojskowych ; d
na plaze...pic ; d
do 'kontraStu' na karaoke ; -p
a... no i czasem sie zdarzy, ze sie ucze ; d
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Wieczory

Post autor: czarownica333 »

Wieczorami to ja dopiero do domu wracam :D czasem jestem tak wycięta po całym dniu, że od razu idę spać. Ale nie zawsze mogę sobie na to pozwolić. Zazwyczaj:
:arrow: uczę się/czytam lektury (bw. kto chce za mnie przeczytać "Potop"? :P)
:arrow: przygotowuję jakieś zajęcia dla moich dzieciaków
:arrow: uzupełniam dokumentację gromady/tonę w innych papierkach, które trzeba uzupełnić i terminowo oddać
:arrow: jak się już trafi jakiś wolniejszy wieczór, to albo wybywam z przyjaciółmi albo dorywam dobrą książkę
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Niepoprawna
Młody aktywny
Posty: 54
Rejestracja: 19.04.2007, 10:11

Re: Wieczory

Post autor: Niepoprawna »

Przez ostatnich osiem miesięcy niemal każdy wieczór spędzałam z moim ukochanym. I pewnie prędko się to nie zmieni :)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wieczory

Post autor: =MiLi= »

Wieczory.. spędzam zawsze z Bastkiem, albo u mnie albo u Niego, albo gdzieś wychodzimy sami bądź ze znajomymi :) różnie bywa :) w zależności od nastroju :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ