Pierwsze spotkanie z nia

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
andri3
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 30.05.2007, 08:41

Pierwsze spotkanie z nia

Post autor: andri3 »

Czesc mam takie pytanko poznalem dziewczyne przez przypadek jak byla w mojej miejscowsci z koleznak zapoznała nas, odrazu zdobyłem telfon i ostnio przez przypadek zdobyłem gg, zaczolem cos pisac az wkoncu zapytałem sie czy by sie nieugdała zemna.Odpisałam ze no niewiem ale raczej tak,powiedzilem zeby sie nadtym zastanowiła i mi odpisała. Mam sie jej zapytać (niechce byc nachalny)czy sie zgodziła czy czekac az mi ona odpsze na gg a obiecala ze da znac?? pomóżcie. pozdrawiam.
aneczka-ck
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 27.05.2007, 22:10
Lokalizacja: CK :))

Re: Pierwsze spotkanie z nia

Post autor: aneczka-ck »

Siemka :) ja myślę, że powinieneś jeszcze trochę zaczekać... z jakis tydzien... a potem bez zadnego wstydu ( za pierwszym razem nie jest to nachalność!!A poza tym to dziewczyny RACZEJ lubią jak chłopak się o nie stara.. moze niekazde.nie wiem jak ona.. ) napisac do niej.. i dodaj jeszczze zeby byla szczera z Tobą... :) Trzymaj się :D Pozdro :D
AnE(;z]{@ =)
andri3
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 30.05.2007, 08:41

Hej

Post autor: andri3 »

Cześć, daje sobie luza chyba z ta panna, uslyszalem rozmowe jak kolega z nia rozmawiał, zaproponował ze przyjedzie w odwiedziny do miejsca w którym odbywa praktyi zemna, zapytal sie czy chce, ona opowiedziała ze raczej nie widać ze zlewka więc ja juz daje luza potym co usłyszałem, chyba dobrze rozumie ze dziewczyna niechce sie spotkac. Nic nadal trzeba spędzac dni w samotności, dzieki i pozdrawiam wszystkich.
ODPOWIEDZ