czekać kolejne pół roku??:(:(

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
khedron
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.06.2007, 21:22

czekać kolejne pół roku??:(:(

Post autor: khedron »

Mam pytanie co mam robić??:( Poznałem dziewczyne pol roku temu na fotce:)poczatkowo wygladalo to jak koledzy ze szkoly ale po pewnym czasie cos zaczelo iskrzec.Chce z nią być rozmawialismy o tym wiele razy ale ona mi tylk oodpwiada potrzebuje czasu:(
I tak juz pol roku wiem ze cierpliwosc mnie wynagrodzi ale ja juz nie wytrzymuje:(:(

Pomozcie powiedzcie co mam robic:(




pozozcie mi takze na jeden temat z dzialu dojrzalosc "zbyt duzy penis??"

wielkie dzieki za pomoc:)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: czekać kolejne pół roku??:(:(

Post autor: stefan »

khedron pisze:wiem ze cierpliwosc mnie wynagrodzi ale ja juz nie wytrzymuje:(:(
Pomozcie powiedzcie co mam robic:(
pozozcie mi takze na jeden temat z dzialu dojrzalosc "zbyt duzy penis??"
pardon, ale tutaj to sam sobie odpowiadasz ;P
khedron pisze:Mam pytanie co mam robić??:( Poznałem dziewczyne pol roku temu na fotce:)poczatkowo wygladalo to jak koledzy ze szkoly ale po pewnym czasie cos zaczelo iskrzec.Chce z nią być rozmawialismy o tym wiele razy ale ona mi tylk oodpwiada potrzebuje czasu:(
polecam ten temat.
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: czekać kolejne pół roku??:(:(

Post autor: m1h4l »

khedron pisze:I tak juz pol roku wiem ze cierpliwosc mnie wynagrodzi ale ja juz nie wytrzymuje:(:(
Jeśli jesteś pewien, że wynagrodzi... Powiedziała Ci, że teraz potrzebuje czasu, a później na 100% będziecie razem ? Jeśli tak to możesz czekać. Jeśli nie, to prawdopodobnie wodzi Cię za nos (chyba, że ma teraz jakąś wyjątkowo cieżką/dziwną sytuację). Ja bym postawił sprawę jasno. Powiedz, że chcesz z nią być teraz, a nie za pół roku. Jeśli nie zechce, to przestań z nią rozmawiać. Zależy jej - wykaże się inicjatywą. Nie zależy jej - nie warto 8)
quidquid latine dictum sit, altum videtur
ja18
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 13.06.2007, 21:21

Re: czekać kolejne pół roku??:(:(

Post autor: ja18 »

heh.. ja czekałam ponad rok... czy się opłacało? sama nie wiem.. jestem teraz pewnie bogatsza w jakieś doświadczenia i przeżyłam pare cudownych chwil, ale nie wiem czy to wszystko było warte tego jak czuje sie w tym momencie :( jest mi przykro że to wszystko trwało niecałe 3 miesiące :( teraz jestem na etapie zapominania... ale nie trać nadziei, bo może akurat Twoje czekanie sie opłaca...
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: czekać kolejne pół roku??:(:(

Post autor: melOn »

czemu po pół roku? może po miesiącu, a może po roku?

pozatym 'jak kocha to poczeka' ;p ;]
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: czekać kolejne pół roku??:(:(

Post autor: m1h4l »

ja18 pisze:heh.. ja czekałam ponad rok... czy się opłacało? sama nie wiem.. jestem teraz pewnie bogatsza w jakieś doświadczenia i przeżyłam pare cudownych chwil, ale nie wiem czy to wszystko było warte tego jak czuje sie w tym momencie :(
Skoro "nie wiem czy to wszystko było warte tego jak czuje sie w tym momencie :( " to przestań się czuć tak jak się teraz czujesz i ciesz się życiem :D Dobrze napisałaś - "jestem teraz pewnie bogatsza w jakieś doświadczenia i przeżyłam pare cudownych chwil" - czy to nie wspaniałe? Po co teraz to psuć zasmucaniem się bez powodu
ja18 pisze: jest mi przykro że to wszystko trwało niecałe 3 miesiące :(
Już Ci chyba wyjaśniałem, co by było gdyby trwało dłużej :P
ja18 pisze: teraz jestem na etapie zapominania...
Etapy to ma Tour de France. Nie bądź na etapie zapominania. Po prostu zapomnij. Albo nie zapominaj, tylko zacznij się cieszyć z przeżytych chwil :D
quidquid latine dictum sit, altum videtur
ODPOWIEDZ