Co Nas odrzuca? ; d

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: =MiLi= »

m1h4l pisze: Ja nigdy nie oceniam nikogo po wyglądzie ;)
Nikt Ci nie każe.
Wydaje mi się, ze kobieta powinna mieć w sobie trochę skromności, a takie za przeproszeniem "z d*** na wierzchu nie mają jej za grosz. Takie moje zdanie.
m1h4l pisze: Jestem taki och i ach to jest samochwalstwo. Mo chodziło o to, że wierzysz w siebie. Nie boisz się wyjść na środek klasy, itd.. A moim zdaniem jestem zajebisty nie kwalifikuje się do zawyżonej samooceny. Trzeba kochać siebie :D
Niekoniecznie. Można być takim "och i ach" wcale się nie odzywając, można to pokazywać gestami, sposobem chodzenia... Osoba, która wierzy w siebie ma po prostu normalne spojrzenia na świat i nie stara się udowodnić wszystkim a tym bardziej nie próbuje Im tego wmówić, ze "jest zajbista".
m1h4l pisze:Ja się z tym raczej nie zgodzę :) Po prostu: co ma piernik do wiatraka?
Wiele. Jezyk polski jest tak piękny, że kaleczenie go wulgarnymi słowami to głupie moim zdaniem. Zdarza mi się bluźnić, tak jak większości, jak się bardzo zdenerwuję... w nerwach nie myśli się racjonalnie tylko ma się zamiar wyrzucić z siebie gniew, np przez wulgarne wyrazy. To jest już dowód na to, że używanie wulgaryzmów to nic fajnego i nie potrzeba do tego żadnego trudu. Zawsze te słowa przychodzą najłatwiej.


Widzę, ze zacząłeś się czepiać. Widzisz tak Ci zalazłam za skórę moim odmiennym od Ciebie światopoglądem... Biedactwo
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: SkaTe_GirL »

Gonzo pisze:[ Dodano: 2007-06-15, 19:10 ]
SkaTe_GirL pisze:Moje Panie co Was odrzuca w chlopakach? (...) Dlugie wlosy?
No niemożliwe, długie włosy? To może byc odrzucające? Bo słyszałem od różnych dziewczyn że wolą facetów z długimi włosami (Sam mam długie :mrgreen: )
heh ja Cie naprawde przepraszam, nie chce Ci urazic ale dla mnie facet z dlugimi wlosami to tragedia. I mnie to osobiscie odrzuca - tym bardziej jak facet o nie nie dba.
Pozatym oczywiscie fleje mnie odrzucaja, Ci ktorzy pala i klna przede wszystkim ; -/
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: agatha2 »

Podoba mi się zdanie prof. Miodka :) na temat pewnego trywialnego słowa.
Mówicie o sprawach powierzchownych. Tak naprawdę ta dziewczyna w krótkiej mini spódnicy i tlenionych wlosach nie musi być głupia: wręcz przeciwnie- może byc bardzo mądra, tylko troche zagubiona i potrzebuje kogoś, kto jej pomoże. Nie wolno oceniać ludzi w ten sposób. Może nie podobać ci się jej wygląd- nie możesz powiedzieć, że jest głupia.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: GoSiAcZeK »

Mnie odrzuca przede wszystkim niedbalstwo i brud... :roll: Nie podobają mi się u facetów długie włosy, czy ogromny zarost, a tak poza tym to nienawidzę kiedy facetr w mojej obecności używa wulgaryzmów, albo 'kozaczy'...
13.02.2005 r.

A. ;**
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: m1h4l »

=MiLi= pisze:Wiele. Jezyk polski jest tak piękny, że kaleczenie go wulgarnymi słowami to głupie moim zdaniem. Zdarza mi się bluźnić, tak jak większości, jak się bardzo zdenerwuję... w nerwach nie myśli się racjonalnie tylko ma się zamiar wyrzucić z siebie gniew, np przez wulgarne wyrazy. To jest już dowód na to, że używanie wulgaryzmów to nic fajnego i nie potrzeba do tego żadnego trudu. Zawsze te słowa przychodzą najłatwiej.
Też sądzę, że język polski jest piękny, ale czy wulgaryzmy to nie jest część języka polskiego? Po prostu bardziej potoczna. Dlaczego wulgaryzmy są wulgaryzmami? Bo ktoś kiedyś nadał takie znaczenie jakiemuś słowu oznaczającemu przyrodzenie ? Kiedyś wulgarnym wyrazem był seks. Dlaczego teraz wuglaryzmem nie może być czajnik? Wyrazy to po prostu literki. Same w sobie nie są złe. Poza tym ja nie wypowiadałem się na temat czy wulgaryzmy są dobre czy złe. Powiedziałaś, że wuglaryzmów używają ludzie z biednym zasobem słownictwa, lub/i tacy którzy mają słabą wyobraźnię. Nie zgodziłem się z tym stwierdzeniem ;)
Dowód, że nie należy używać wulgaryzmów do mnie nie trafia (nie wiem jak do innych). To, że poprzez nie wyrzucamy gniew, to może nawet i dobrze. Czyli człowiek, który bluźni bez przerwy nigdy się nie złości :D
=MiLi= pisze:Widzę, ze zacząłeś się czepiać.
Moim zdaniem się nie czepiam, tylko próbuję prowadzić dyskusję. Nie miałem na celu zdenerwowania Cię (nie wiem czy to zrobiłem :P). Napisałaś swój pogląd, ja napisałem swój, wywiązała się dyskusja. Moim zdaniem, oczywiście 8)
=MiLi= pisze:Widzisz tak Ci zalazłam za skórę moim odmiennym od Ciebie światopoglądem
Ja tego nie widzę :) Skąd wiesz, że zalazłaś mi za skórę? Póki sam tego nie powiem, nie masz podstaw do tego, żeby tak twierdzić ;) Naprawdę ciężko mi jest zaleźć za skórę :P
=MiLi= pisze:Biedactwo
To Twoja opinia i ją szanuję :)
quidquid latine dictum sit, altum videtur
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: =MiLi= »

m1h4l przez takie jak to nazywasz "nawiązywanie dyskusji" zaczyna się zbaczanie z tematu. To nie jest temat o tym co jest złe a co dobre w wlugaryzmach ani żaden inny to jest temat "co nas odrzuca", więc z łaski swojej nie zbaczaj z tematu, bo nie na tym dyskusja polega.
Ostatnio zmieniony 22.06.2007, 10:03 przez =MiLi=, łącznie zmieniany 1 raz.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Co Nas odrzuca? ; d

Post autor: Blood On The Ground »

Do tematu.. Do tematu
Żyć to znaczy rodzić się powoli
ODPOWIEDZ