Zapomnienie.. czy to ucieczka, tchorzostwo ?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
zwodzik
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 26.06.2007, 22:58

Zapomnienie.. czy to ucieczka, tchorzostwo ?

Post autor: zwodzik »

Pytanie tak jak w temacie.. czy zerwanie kontaktu z byla dziewczyna ktora sie kocha jest glupota lub szczeniackim zachowaniem ? Mam nadzieje ze chociasz ktos mnie tutaj zrozumie bo ona nie za bardzo.. Kocham dziewczyna z ktora juz nie jestem od miesiaca i bardzo z tego powodu cierpie. Utrzymujemy ze soba kontakt ale ja juz sam nie wiem czy tego chce bo wole o niej zapomniec. Wiem ze to skuteczna metoda. Czy powinienem przestac z nia pisac jezeli nie widac szans na powrot do niej ?
Dodam jeszcze ze dziewczyna przewaznie pierwsza sie do mnie odzywa a nawet chce dzwonic.
Gonzo
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 16.03.2007, 20:23
Lokalizacja: Skawina

Re: Zapomnienie.. czy to ucieczka, tchorzostwo ?

Post autor: Gonzo »

Nawet jak nie zerwiesz z nią kontaktu to Ci przejdzie. Kiedyś. Nie martw się zawsze przechodzi z tym że jeśli zerwiesz z nią kontakt to pewnie szybciej.
na pewno to nie jest tchórzostwo, nie można nazwać tchórzostwem jeśli sie wycofujesz aby zaoszczędzić sobie cierpienia, oczywiście jeśli już zdecydowałeś że nie masz ochoty na kontynuowanie miłóści.
All crimes should be teasured
if they bring thee pleasure
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Zapomnienie.. czy to ucieczka, tchorzostwo ?

Post autor: m1h4l »

Można wiedzieć, dlaczego rzucasz, skoro kochasz ? Dla mnie to dość mało zrozumiałe. Prawie jak Magda M. :P
quidquid latine dictum sit, altum videtur
ODPOWIEDZ