Wasz najdłuższy związek

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Martuśka »

No ja nie wyliczyłam ile dokładnie trwał mój związek ale było to trochę ponad miesiąc, i to był pierwszy i ostatni związek. Ale od roku, z przerwą na ten stały związek, jestem w luźnym związku i to mi odpowiada chociaż wady też są:)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: =MiLi= »

Mój najdłuższy związek cały czas trwa i niedługo stanie się związkiem małżeńskim ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
martysia-k
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 20.06.2007, 12:42
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: martysia-k »

Moj najdluzszy trwa juz prawie 4,5 roku i tak jak u Mili wkrotce przerodzi się w zwiazek malżenski :)
medea
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 19.06.2007, 22:38

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: medea »

to tylko wam pogratulować... ja zmierzam do związku... tylko jak tu wyznać to chłopakowi...
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Virgin »

lubie sobie pomarzyc o tak dlugich zwiazkach :p ja sie jednak do takich nie nadaje :( jakos zawsze szybko sie konczy. albo jest to cos luznego. w kazdym badz razie moj najdluzszy to bylo cos kolo miesiaca. teraz jestem w zwiazku, ktory trwa miesiac, ale nie mam pewnosci ile to jeszcze potrwa ( nie to, ze jest zle, ale boje sie mojego pecha ;>)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Offik »

Virgin pisze:lubie sobie pomarzyc o tak dlugich zwiazkach :p ja sie jednak do takich nie nadaje :( jakos zawsze szybko sie konczy. albo jest to cos luznego. w kazdym badz razie moj najdluzszy to bylo cos kolo miesiaca. teraz jestem w zwiazku, ktory trwa miesiac, ale nie mam pewnosci ile to jeszcze potrwa ( nie to, ze jest zle, ale boje sie mojego pecha ;>)
nie trafilas poprostu jeszcze na tego swojego :)
sarevox
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.07.2007, 15:23

Wasz najdłuższy związek

Post autor: sarevox »

Witam wszystkich... przepraszam za szczerość ale ten temat jest niepotrzebny... jakie ma znaczenie ile sie z kimś było?

ja uważam ze nieważne ile ale ważne jak spędzono czas z nasza partnerką/partnerem
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Wasz najdłuższy związek

Post autor: Martuśka »

ale to nie chodzi o to by sie chwalić czy żeby porównywać czy jeszcze tam po coś, chodzi o to by po prostu napisać i tyle; oczywiście ze jest ważne to jak sie spędziło ten czas z tym partnerem/ tą partnerką ale to nic złego ze sie napisze ile czasu trwał związek. Z reszto nikt cie nie zmusza byś wypowiadał sie w tym temacie :)
nie ma znaczenia ile sie z kimś było ale z kimś sie jest i fajnie przeczytać ze ludzie są ze sobą kilka lat, kochaja sie i zamierzają ze sobą spędzić reszte swojego życia :)
ODPOWIEDZ