Też tak chcę...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Madalena-killer
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 30.10.2006, 13:12

Też tak chcę...

Post autor: Madalena-killer »

W niektórych pismach ciągle piszą o miłości, chłopakach, rozłąkach.... Ja tez bym chciała przeżyć coś takiego, a wy przeżywałyście to? jak tak to napiszcie jak jest... :?:



/post przywrocony.
Ostatnio zmieniony 12.01.2007, 01:04 przez Madalena-killer, łącznie zmieniany 4 razy.
,,A Jennifer miała szesnaście lat i zeszła na sniadanie.,,
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Też tak chcę...

Post autor: JaGaKi »

Dziewyczno, masz dopiero 11 lat -.-
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Też tak chcę...

Post autor: czarownica333 »

Zachowaj te marzenia najdłużej jak możesz. Rzeczywistość przyjdzie sama, zapewne w najmniej oczekiwanym momencie. Nie przyspieszaj jej, bo będzie bolało...
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Też tak chcę...

Post autor: pietruszka »

o jaaaaa... komentarz bez komantarza? albo. niech stracę. wstrzymaj się. to samo cię znajdzie. nic na siłę. raduj się wolnością !!
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Też tak chcę...

Post autor: JaGaKi »

A ja się raduje i raduje aż mi się rpzejadło :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Też tak chcę...

Post autor: Paweł »

czarownica333 pisze:Zachowaj te marzenia najdłużej jak możesz. Rzeczywistość przyjdzie sama, zapewne w najmniej oczekiwanym momencie. Nie przyspieszaj jej, bo będzie bolało...
amen.
czekaj jak najdłużej (:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
oleńka17
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 29.06.2006, 09:00

Re: Też tak chcę...

Post autor: oleńka17 »

JaGaKi pisze:Dziewyczno, masz dopiero 11 lat -.-
Co się dzieje z tym społeczeństwem ??? 11 lat !!! jeśli dobrze liczę to 5 klasa podstawówki ?? to chyba lekka przesada :/

Ale te dziewczątko jest chodzącym dowodem na to, ze gazety typu "bravo" ogłupiają :/
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Też tak chcę...

Post autor: Linka »

Podczas wakacji przegladałam gazete mojej młodszej kuzynki. Był tam list o mniej wiecej takiej tresci "Razem z moją przyjaćołka mamy po 13 lat. Bardzo kochamy naszych chłopakow i chciałbysmy teraz przeżyc z nimi nasz pierwszy raz, ale nie wiemy czy to dobra okazja". Całe szczescie ze ktos kto odpowiada na te listy wytłumaczył tym istotom, ze to jeszcze nie czas :zdziwko:

Co do miłosci...
Nie widze nic rewelacyjnego w kłotniach, rozłąkach i cierpieniu.
Prawdziwa miłosc nie polega na tym ze po prostu sie kogos kocha a milosc do neigo powala na kolana, ze nie mozna myslac o niczym innym, nie mozna jesc i spac. Rzeczywiste uczucie wyglada zupelnie inaczej niz te "cudowne historie" z gazet o nieszczesliwych miłosciach czy scenariusze telenowel.
Bycie z kims w zwiazku to oprocz tych fajnych chwil także mnostwo kłotni, poswiecen i przykrosci.
Pomimo tego warto miec kogos, kogo sie kocha, ale do tego trzeba dojżec.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Ja też bym chciała...

Post autor: SkaTe_GirL »

Madalena-killer pisze:W niektórych pismach ciągle piszą o miłości, chłopakach, rozłąkach....
99,9% to same bzdury jesli chodzi o te kolorowe pisemka... to tytulem wstepu ; -)
Madalena-killer pisze:Ja tez bym chciała przeżyć coś takiego, a wy przeżywałyście to? jak tak to napiszcie jak jest... :?:
Juz ja tyle razy przezywalam, ze nie wiem tak naprawde czy milosc iStnieje ;]
Byl chlopak, ktory mieszkal daleko... za kazdym razem kiedy dzwonil czulam motyle w brzuchu, ogromna radosc i robil mi sie piskliwy glos ;P

Byli chlopacy, ktory byl blisko.... kazda chwila byla dla nich poswiecona...bo wierzylam slepo,ze moze to "ten"... ogolnie z glowa w chmurach...

Reasumujac... i po tym ktory jest nadal daleko i po tych ktorzy byli blisko strasznie ryczalam chcac nie zyc ; -P nie warto oddawac serca komus kto go nie chce ; -\
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Ja też bym chciała...

Post autor: *MysterY* »

SkaTe_GirL pisze: Byl chlopak, ktory mieszkal daleko... za kazdym razem kiedy dzwonil czulam motyle w brzuchu, ogromna radosc i robil mi sie piskliwy glos ;P
czybym go znał?? :P może i nie ;) a tak szczerze to miłość istnieje uwierz, a co do koleżnki co założyła temat Ty jeszcze masz czas spokojnie...

buehehe a propo pisemek kolorowych to to cos w wieku 13 lat mnie przerazilo buhehehe
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Też tak chcę...

Post autor: Byczek »

O losie, co za czasy, dzieciom w dupach się poprzewracało! Ja mam młodszą siostrę, skończy 13 lat w grudniu, nie myśli o takich rzeczach, bo rodzice Ją tak wychowali, że na to jeszcze przyjdzie czas, żeby się cieszyła dzieciństwem jak najdłużej, bo to najkrótsza część naszego życia i do tego najpiękniejsza, a w istocie niezwykle ważna, bo to czym dziecko nasiąknie w młodości, wykiełkuję w przyszłości, jeszcze będzie czas na miłość i rozterkę, na radość i smutek!

Dziewczyno, nie czytaj żadnych bravo czy twistów, okazało się bowiem kiedyś że część listów piszą sami redaktorzy, żeby pismo miało większą poczytność. A teraz dzieci neostrady mają stały dostęp do internetu, gdzie takich informacji jest od ciut ciut, naczytają się takich bzdetów i potem wydaję im się że są cool!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Też tak chcę...

Post autor: ZooM »

no te wszystkie cudowne historie miłosne są cudowne, ja zawsze lubiłem się nabijać z kumplami z listów do bravo itd, do dziś pamiętam kolesia który napisał że na penisie i w okolicach pojawiły mu się jakieś czarne punkciki i swędzą... dostał odpowiedź że to wszy łonowe i ma się umyć, ogólnie to rozjebany byłem :) niestety te gazety mają bardzo duży wpływ na sporą część nastolatków, zwłaszcza dziewczyn tak mi się wydaje, bo chłopaki to zwykle chcą pokazać jacy to oni macho są itd.

A co do pytania autorki tematu to.. jasne że każdy 'coś takiego' przeżył, jakieś telenowelaste historie też się w życiu czasem zdarzają.. niestety... ostatnio np moja znajoma się powiesiłą bo ją chłopak rzucił.. a miała ledwo ponad 16 lat.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: Też tak chcę...

Post autor: Erinne »

oleńka17 pisze:
JaGaKi pisze:Dziewyczno, masz dopiero 11 lat -.-
Co się dzieje z tym społeczeństwem ??? 11 lat !!! jeśli dobrze liczę to 5 klasa podstawówki ?? to chyba lekka przesada :/

Ale te dziewczątko jest chodzącym dowodem na to, ze gazety typu "bravo" ogłupiają :/

Tak zgadzam sie calkowicie. Sama nie jestem taka starsza od niej, no ale ja przynajmniej wiem, ze na prawdziwa milosc to za wczesnie ,choc moje kolezanki a ztesztą, a nawet jeżeli to chyba nie bylabym w stanie <?> POczekam az sie zestarzeje trochu to wtedy bedzie mozna kombinowac xP.

a co do tych gazet to nawet ich nie kupuj i nie czytaj bo to raczej brednie a jak juz jest w tym ziarnko prawdy to pewnie nie jest to pisane dla takich mlodych dziewczyn jak ty.
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

son_gohan
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 29.12.2006, 02:09
Lokalizacja: z podziemi...

Re: Też tak chcę...

Post autor: son_gohan »

hmmmmmmmmmmmmm...
Wiesz, może i fajne się to wydaje w gazecie ,ale tu (w rzeczywistym świecie) jest całkiem inaczej. "Chłopaka..." znajdż sobie przyjaciela ,ale nie takiego "chodz ze mną od dziś jesteś moim przyjacielem" tylko prawdziwego co by sie dał za ciebie zarżnąć a może w przyszłości coś będziecie do siebie czuć. Ważne byś czuła się przy swoim partneże bezpieczna i PAMIĘTAJ żeby doceniać jego starania a nie go olewać...:)
..::Nie wiedziałen co napisać :)::..
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Też tak chcę...

Post autor: JaGaKi »

Olewanie to częsty problem pseudo związków. Przyjaciel to przyjaciel - a chłopak/dziewczyna to chłopak/dziewczyna... nie warto rozbijać przyjaźni po to żeby później sobie już nigdy nie zaufać...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Divay
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 10.01.2007, 18:45
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Też tak chcę...

Post autor: Divay »

sa takie dni kiedy kazdy z nas pisze jakies glupoty ale takie wyznanie najlepiej pozostawic w "pamietniku" albo na blogu ;]
tak poza tym to nie czytaj tyle pisemek bo to ma kiepski wplyw... :hihi:
24.01.2005 - data mojej życie...
28.12.2006 - data mojego urodzenia...

Dziekuje ze dajesz mi nadzieje na lepsze jutro!
sarevox
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.07.2007, 15:23

Też tak chcę...

Post autor: sarevox »

nie wiem czemu tak do niej sie odnosicie możecie jej wytłumaczyć -.-




wiesz wcale nie jest fajnie przeżywać rozstania, ja osobiście chciałbym wyciąć moment w moim życiu kiedy pokochałem ta która jest w moim sercu. chodź powiem ze Miłość jest piękna, ale przynosi wiele cierpienia :(. na ten temat są osoby które dobrze Ci powiedziały nie śpiesz się jeszcze przyjdzie to w momencie najmniej oczekiwanym




____________________


pozdrawiam
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Też tak chcę...

Post autor: Martuśka »

każdy chce kocha ci być kochanym ale trzeba poczekać na swoje szczęście i nie pomagać mu, ono przyjdzie w swoim czasie.
nie każdy wiek to wiek odpowiedni na miłość, żeby kochać trzeba znać znaczenie miłości i wiedzieć na czym ona polega a w kolorowych pisemkach nikt nam tego nie powie. Z reszto wiadomo że w tych pisemkach historyjki są ubarwiane tak by czytelnik kupił gazete następnym razem.
ODPOWIEDZ