dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Michał15
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2007, 13:06

dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: Michał15 »

Mam 15-16lat i od kilku miesięcy mam wielki problem otóż zaczeło sie to gdy ogladałem film erotyczny na komputerze usiadłem sobie i połozyłem noge na noge (nieraz tak siadalem) po chwili poczułem hmmm.. uczucie prowadzace do erekcji scisnełem noki mocniej (przy tym penisa) i erekcja od tamtego czasu nie masturbowałem sie normalnie. Tylko tak- poniewaz tak było łatwiej teraz sie troche boje szukałem takiego przypadku jaki ja mam (takiego sposobu masturbacji) ale nigdzie tego nie znalazłem. Bardzo prosze o pomoc, miałem juz tutaj napisać 2 miesiace temu ale nie mogłem sie pozbierac do ginekologa nie pujde bo sie wstydze z kolegami tez nie moge na ten temat rozmawac bo jak kiedys cos powiedziałem to sie z tego przez 2 tyg smiali... :/ Bardzo prosze o porady co mam robic bo jestem w dołku :(
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: spokogosc »

Nie rozumie twojego problemu tak namieszałeś w tym poście że to nie porozumienie.....
Czyli oglądasz film erotyczny zaciskasz potem nogi i masz erekcje :> ? Fascynujące :D . Przestań oglądać te filmiki i idź lepiej w piłkę z kolegami pograj albo na rowerze pojeździj.


A ginekolog to jest od spraw kobiecych..... A męskimi narządami jak mi się dobrze wydaje zajmuję się urolog.
Michał15
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2007, 13:06

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: Michał15 »

widze ze to potraktowałes jako dowcip moze i namieszałem ale to przez nerwy wielkie sory chodzi o to ze zaciskam penisa i mam erekcje kurde wiem ze to bardzo dziwne i tez mam cały czas przez to kompleksy ale nie mowcie ze nie możliwe jak mam to wam udowodnic!! :roll: :roll: :roll: :roll: Kurde napiszcie cos prosze !!!! TO NIE JEST ZART do **** !!
Ostatnio zmieniony 15.07.2007, 16:09 przez Michał15, łącznie zmieniany 1 raz.
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: spokogosc »

Ale Ja Ciebie nie rozumie. Napisz normalnie co Ci dolega a nie , napiszesz że ściskasz penisa i masz erekcje normalnie wróżbitami jesteśmy i wiemy co Ci jest.

Może masz wytrysk przedwczesny :D , poczytaj sobie to http://stulejka.com/phpBB/viewtopic.php?t=903


Pozdrawiam.
Michał15
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2007, 13:06

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: Michał15 »

kurcze ja nie wiem co mi jest ! własnie sie was pytam chodzi o to ze nie wiem czy znalazłem nowy sposob masturbacji ale raczej to cos ze mna jest nie tak ze dostaje erekcji w ten sposob... :roll: :roll: :roll:
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: =MiLi= »

Hmm z tego co wiem to nie jest nic dziwnego. Nie Ty jeden się tak masturbujesz, z tego co slyszałam to wielu chłopców tak robiło. Hmm myślę, ze to sprawa osobista, nie każdy musi się tak samo masturbować, każdemu co innego sprawia przyjemność itd... może jednak lepiej się przemód i iść do urologa albo znaleźć gdzieś w necie i w ten sposób to załatwić :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Michał15
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2007, 13:06

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: Michał15 »

dobra tylko cos mi nie wychodzi masturbowanie sie normalnym sposobem. Moga z tym byc problemy ile wam zajmuje zwykła masturbacja ???
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: Offik »

w jakim sensie ile zajmuje masturbacja, zreszta... forum to nie miejsce na to zeby kogos uczyc jak sie masturbowac
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: stefan »

Michał15 pisze:dobra tylko cos mi nie wychodzi masturbowanie sie normalnym sposobem. Moga z tym byc problemy ile wam zajmuje zwykła masturbacja ???
masturbacja zajmuje nastolatkowi dokładnie tyle czasu, ile na nią poświęca.

i zdefiniuj, co znaczy że 'nie wychodzi'.
Michał15
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2007, 13:06

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: Michał15 »

ze nie dochodze
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: stefan »

piszesz, że masz 15-16 lat. daj sobie jeszcze chwilę. jedni dojrzewają prędzej, inni później.

idę o zakład (ale nie będę chciał go rozstrzygać ;P ), że wszystko rozwiąże się samo.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: *MysterY* »

moze postaraj sie szybciej machac reka, a jesli to nie pomaga stan sie bardziej delikatny dla swojego penisa... OMG co za problem? Wydaje mi sie ze raczej z tym nie powinienes miec problemu... nie chlopaki? xD :zdziwko:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: shyduo »

*MysterY* pisze: nie chlopaki? xD :zdziwko:
się wie !! :P
Ostatnio zmieniony 23.07.2007, 01:30 przez shyduo, łącznie zmieniany 1 raz.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: dziwny sposób masturbacji :(:( POMOCY

Post autor: agatha2 »

Moim zdaniem nie masz się czym martwić. Każdy człowiek ma przecież inne upodobania.
Kobiety tak samo... jedne masturbują sie z kołdra inne pod prysznicem nie?
Twoja partnerka będzie po prostu musiała mocno ściskać nogi.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ