Smutek ... chyba bez powodu....

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
malenstwo
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 23.12.2005, 14:55
Lokalizacja: Krakow

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: malenstwo »

ja sie dolaczam do ogolnych rozmyslan na temat dolkow i ciezkich chwil. Mi tez sie czasem zdaza taka sytuacja ze wszytsko mnie dobija i mam dosc ale wtedy robie sobie goraca herbatke , biore jakas ciekawa ksiazke i zapominam o calym swiecie badz umawiam sie na pogaduchy z przyjaciolmi. Ale przede wszytskim pozytywne myslenie. Nie warto sie dolowac bo nie przynosi to zadnych fajnych skutkow. Lepiej pomyslec o czyms fajnym. A jesli jeszcze ma sie kogos bliskiego kogo sie kocha to przytulic sie i zapomniec o tym co zle i poddac sie cudownej chwili we dwoje.
malenstwo
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: Offik »

Megan7 pisze:ja sie raczej nie doluje. jak cos mnie wkurza albo nie daje sobie rady to raz a porzadnie sie wyplacze albo wykrzycze i mam spokoj na dlugi czas:)
a ja ide spac:D jak sie prześpie to świat zawsze jakos lepiej wygląda
malenstwo
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 23.12.2005, 14:55
Lokalizacja: Krakow

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: malenstwo »

w sumie racja sen jest dobry na wszystko a szczegolnie jak przysni sie cos fajnego :-)
malenstwo
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: tynka:) »

Kazdy ma jakies smutki, uzasadnione lub nie. Na szczescie problemy, kotre stwarzamy sami w sobie i sami sobie powoduja, ze jestesmy silniejsi. A przeciez problemy sa po to, zeby je pokonywac a nie omijac.
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: Byczek »

U mnie jest tak, ze nawet jak jestem smutny to wystarczy ze przytule sie do swojej dziewczyny i wszystko złe mija! Ale teraz w okresie świątecznym to nie mam powodów do smutku, jest wiec tylko pozytywnie :)
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
monisia:)
Młody aktywny
Posty: 15
Rejestracja: 27.03.2006, 14:32

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: monisia:) »

bardzo czesto zdarza mi sie byc smutna ot tak bez konkretnego powodu ,ale znalazlam na to sposob ide spac i zapominam a jak wstane to juz praktycznie wszystko jest ok:)
monisia
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: pietruszka »

przyczyny smutku... hmm... smutek... melancholia... często popadam w taki stan... szczególnie podczas samotnej wieczornej jazdy autobusem [bo w dzień ze znajomymi zawsze jest wesoło] i podczas długich wieczorów z herbatą i rapem... powodem mojego smutku jest mój walnięty mózg i ta porypana dusza... zmusza do przemyśleń.. widzę więcej niż inni... nadwrażliwość na świat i jego wady których jest od groma...
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: martynka_15 »

Ja mam często takie smutne chwile ale potem już robi mi się lepiej, a powodów jest wiele zależy od człowieczka :wink:
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: Martuśka »

smutnych chwil w życiu mam baaaaaaaardzo malutko :) jak jest mi źle to zmuszam sie do myślenia o czym przyjemnym ale jak zbierze mi sie na smutki to siadam i ryczę i wtedy już nie z jednego powodu tylko z kilku i mam potem spokój ze smutkami :) z reszto mało rzeczy mnie obchodzi i trudno mnie zasmucić:)
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Smutek ... chyba bez powodu....

Post autor: zlote_slonce »

no pewnie ze kazdy tak ma. ; D
normalne.

;p

ostatnio tak miałam w tą niedziele.
aa w czoraj miałam napad złości i agresji.
masakra .
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
ODPOWIEDZ