Grenoble

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Grenoble

Post autor: martynka_15 »

Chyba wszyscy już słyszeliście o niedawnym wypadku w Grenoble we Francji [*].
Napiszcie proszę co o tym myślicie,kto zawinił itp.?
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Grenoble

Post autor: Paweł »

A Ty martynka_15 co o tym sądzisz?

Chyba już dużo, nawet za duzo, było o tym powiedziane?
Po co to ciągle roztrząsać?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Grenoble

Post autor: Martuśka »

Mnie to nie ruszyło, nie wiem czemu ale jakoś na ten wypadek to mnie znieczulica wzięła :/ nawet nie brałam pod uwagę tego ze jest żałoba narodowa...
i znowu pojawia sie pytanie: dlaczego? ehhh tak w życiu jest. chociaż najbardziej wnerwia mnie te przejęcie polityków ze zaraz wymyślili jakieś dodatkowe przepisy dla tych kierowców... tak teraz kiedy coś sie stało, zawsze tak jest :/
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Grenoble

Post autor: *MysterY* »

Tak jest Tak było i tak będzie... jak w słowach pewnego zespołu.
Ja słyszałem że hamulce nie wytrzymały, ale dlaczego? Chyba jasne dlaczego? Ponieważ kierowca nie dostosował prędkości do ograniczenia, nie pomijając że nie powinien tam wjeżdżać. Po prostu błąd kierowcy, za bardzo wierzył w swoje umiejętności.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Re: Grenoble

Post autor: martynka_15 »

Mnie jest szkoda tych ludzi i ich rodzin.A jeśli chodzi o kierowce to rzeczywiście nie powinien tam wjeżdżac ale wjechał i stało się.To ciągłe gadanie o tym też mnie już trochę wkurzało jak zaczęli mówic o tym co by było gdyby...przecież to już nie wróci im życia.A ta żałoba narodowa to może niektórym z nas nie była potrzebna ale te rodziny i ludzie którzy przeżyli na pewno tego potrzebowali.Ale trudno stało się jeszcze nie raz będą podobne wypadki i oczywiscie potem wszyscy będą mądrzy. :? :\
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Grenoble

Post autor: Linka »

A ja powiem częściowo na temat. Wkurza mnie, że jak jest wypadek, w którym ginie dużo osób naraz telewizja i inne media tylko pokazują numery kont żeby wpłacac dla rodzin ofiar, kasa leci dla nich też z budżetu, od ludzi, instytucji i niewiadomo skąd. A czemu, jeśli idzie sobie człowiek ulicą- potrąci go jakiś idiota i zabije na miejscu to powiedzą tylko- "biedna rodzina, współczujemy". Takich wypadków na drogach jest pełno i jakoś nikt nie rpzejmuje się równie cierpiącymi rodzinami. Co to za głupie zwyczaj dzielenia ofiar "na lepsze i gorsze". Jak już mają byc wpłaty na konto, to powinna by jedna, wielka pula i dla każdej poszkodowanej rodziny tyle samo.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Grenoble

Post autor: Martuśka »

zgadzam sie z tobą Linka w 100%
w sumie ten kierowca to chyba ślepy był skoro miał chyba 8 znaków przed tym zakrętem ze jest zakaz przejazdy tą drogą dla autobusów :oops2: słyszałam ze takie autobusy powinny mieć niezależne od kierowcy hamulce i wtedy ustawia sie prędkość przy której one same hamują autokar i kierowca nie może nic zrobić, oczywiście to jeszcze ma wpływ jaka jest droga i czy nie ma zakrętów bo właśnie na zakrętach takie hamulce sie włączają... trzeba teraz poczekać na wyniki dochodzenia... wszystko sie okaże...
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Grenoble

Post autor: zlote_slonce »

mnie tez to zbytnio nie ruszylo.
wszyscy sa przewrazliwieni na tym punkcie.
non stop sprawdzaja autokary co mnie wczoraj wkurzylo bo w drodze z Białki Tatrzańskiej zatrzymali i nasze autokary.
juz za duzo o tym jest gadane.
skonczmy to .
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Grenoble

Post autor: agatha2 »

Nie wolno tego oceniać. Bo jedyne co wiemy to najnowsze doniesienia z prasy. Błąd nie błąd... nie wiadomo. Trąbienie w kółko o tym samym. W każdych wiadomościach co godzinę. Zgadzam się z Linką.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ