Swaty czy samodzielny wybór?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Swaty czy samodzielny wybór?

Post autor: robek »

Chciałem Was sie zapytac jak poznaliście swoje miłośći. Czy ktos was ze sobą zapoznał np. kolezanka, kolega. A może to wam ktos się spodobał i postanowiliście go lepiej poznać i zaprosiliście tą osobę na randkę.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swaty czy samodzielny wybór?

Post autor: Anuś »

Szymon=moj chlopak=kolega z grupy mojej wspollokatorki ;p

niby ona nas zapoznala, ale jak pierwszy raz do nas przyszedl to ja akurat wychodzilam, jak wrocilam rozmowa trwala w najlepsze wiec musialam sie wlaczyc ;) do tej pory wypominamy Marcie ze nas nie zapoznala i musielismy sie sami zapoznac;p
Potem spotykalismy sie na jakims karaoke, na spotkaniach ich grupy, na innych imprezach.. cos zaczelo sie dziac - i wszyscy mowili ze to widac i bedziemy razem ;p my udawalismy ze nie sluchamy ;p i 'rodzicow' naszego zwiazku jest sporo ;D tzn oni siebie za takich uwazaja ;) a my i tak mowimy ze sie zapoznalismy sami i bez ich gadania i tak bysmy byli razem ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ