Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: paktofonikaz »

Czy w dzisiejszych czasach chlpcy potrafia kochac? za wyglad za charakter ogolnie za calokztalt ? czy chodzi im tylko o jedno ? jak sadzicie ?
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: robek »

To zależy od człowieka. Od tego czy jest wartościowym i szlachetnym człowiekiem.
Nie mozna wszystkich wciskac do jednego worka i mówić, że wszystkim chodzi o to samo. Jak ktoś jest mądry to szuka w dziewczynie nie tylko piekna zewnętrznego ale przede wszystkim skupia się na jej wnetrzu, osobowości, charakterze. Nie szuka ciała lecz duszy, umysłu i serca. Kogoś prawdziwego i dobrego.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: Linka »

No, właśnie. Robek ma rację.
Faceci są i tacy co zależy im tylko na "szybkim numerku", ale i tacy co chcą tworzyć prawdziwy związek oparty na miłości. Takie same też są kobiety- które chcą się zabawić facetem na krótki czas, ale też uczuciowe i wierne.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: Offik »

Offik podpisuje się obiema rączkami, i nogami, i wszystkim w czym może trzymać ołówek:D
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: =MiLi= »

Dokładnie, zgadzam się z przedmówcami.. są tacy i tacy ludzie. Jednym zależy na prawdziwej miłości, zwracają uwagę na to co jest naprawdę ważne, a innym zależy tylko na tym, żeby przez chwilę było miło... z resztą to się tyczy obu płci, bo i tacy są faceci i takie są dziewczyny.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: Anuś »

Dokladnie:)

Ja naleze do osob ktore pragna czegos wiecej niz 'ladnego opakowania' i 'chwili przyjemnosci':)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: paktofonikaz »

dziewzcyny patrza... na calosc charakter i wyglad czy chlopcy tez tak maja ? czy takich co tak uwazaja na palcach liczyc jak myslicie?
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: Martuśka »

nie spotkałam sie z chłopakiem któremu zależy tylko na jednym no chyba ze nie wiedziałam o tym :P właśnie wprost przeciwnie, ja coraz częściej spotykam chłopaków którzy myślą o związku i i miłości :)
są na pewno chłopacy którzy nie liczą tylko na jedno i chyba jest ich coraz więcej a oczekują miłości :)
szuman
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 23.09.2006, 03:42

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: szuman »

też pytanie... :zdziwko: zdziwiłabyś się, jak niektórzy potrafią kochać. I tu nie chodzi o płeć, ale o wewnętrzną wartość człowieka: im bogatszy duchowo, tym jego uczucia silniejsze. Proste jak drut :roll:
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: aguśka »

Jestem przekonana, że chłopcy/ mężczyźni potrafią kochać bardzo mocno, sama tego doświadczyłam...(ale ze mnie szczęściara) znam też niejednego chłopaka, który o wiele bardziej potrafi okazać uczucia, niż niejedna dziewczyna...A teraz coś smutnego co do tematu.....Przyjaciel mojego brata a zarazem mój kolega zabił się przez dziewczynę, gdy ta zerwała z nim po wielu latach wspólnego życia, dla innego. Miał 24 lata (teraz miałby 26) bardzo ją kochał (ona nie była jego warta!!!) To jest najepszy dowód na to że chłopcy potrafią się bardzo mocno zakochać i szanować inne osoby.

to wszystko oczywiście nie zmienia faktu, że są też tacy, którym nie zalezy na stałym związku, żyją chwilą i bawia się jak tylko mogą "obracając" na każdej dyskotece inną panienkę....

WNIOSEK: wszystko zależy od upodobań i charakteru oczywiście...
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: Virgin »

aguśka pisze: to wszystko oczywiście nie zmienia faktu, że są też tacy, którym nie zalezy na stałym związku, żyją chwilą i bawia się jak tylko mogą "obracając" na każdej dyskotece inną panienkę....
ano wlasnie, ja na takiego trafilam... co gorsza szczycil sie tym bardzo, ale ja mysle, ze to przez jego wiek...wyrosnie
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: shyduo »

Taaa, a kobietom się to nie zdarza..... Ehh, jak mnie już nudzą takie teksty, że faceci to zło, że chodzi im tylko o to, aby "zapchać dziurkę", że nie mają uczuć i że zdradzają jak tylko mogą. Skoro są tacy źli to zdradzają chyba z innymi facetami jeśli kobiety są takie "cacy". Nie ma na to po prostu reguły i tyle, taka jest prawda. Jak tak dalej pójdzie to faceci będą musieli zakładać ugrupowania głoszące ideę równouprawnienia.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: Virgin »

spoko spoko tak tylko napisalam ze sie z tym zetknelam. pewnie ze nie ma regoly...
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: paktofonikaz »

Zakladajcie panowie :D :p zart :p
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: aguśka »

shyduo pisze:Taaa, a kobietom się to nie zdarza..... Ehh, jak mnie już nudzą takie teksty, że faceci to zło, że chodzi im tylko o to, aby "zapchać dziurkę", że nie mają uczuć i że zdradzają jak tylko mogą. Skoro są tacy źli to zdradzają chyba z innymi facetami jeśli kobiety są takie "cacy". Nie ma na to po prostu reguły i tyle, taka jest prawda. Jak tak dalej pójdzie to faceci będą musieli zakładać ugrupowania głoszące ideę równouprawnienia.

Pewnie i kobiety takie są, ale temat dotyczył od początku mężczyzn...:)
załóż nowy temat dotyczący dziewczyn, to zobaczysz co się będzie działo...:)
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Czy chlopcy potrafia kochac naprawde mocno ?

Post autor: agatha2 »

Każdy potrafi kochać. Tylko nie każdego jest nam dane tak dobrze poznać aby to dostrzec.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ