Gdzie tu miejsce na miłość.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Gdzie tu miejsce na miłość.

Post autor: robek »

Zastanawiam się czym dla niektórych ludzi jest miłość skoro są oni w związku z drugim człowiekiem, tworzą razem rodzinę, mają wspólny dom, ale często nie są ze sobą szczerzy. Oszukują sie nawzajem, prawdę zastępują kłamstwem. Niby sobie ufają, a jednak nic o sobie naprawdę niewiedzą. Nie znają się naprawdę. Gdzie tu miejsce na prawdziwe uczucie oparte na szacunku, szczerośći, zaufaniu.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Gdzie tu miejsce na miłość.

Post autor: agatha2 »

Nie wiem czy piszesz o czymś konkretnym czy tez tak sobie tylko dumasz :)
Ale dla mnie miłość bez szczerości oparta na kłamstwie .. nie jest po prostu miłością.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Gdzie tu miejsce na miłość.

Post autor: robek »

Piszę o tym co zaobserwowałem u niektórych ludzi. Ponieważ są oni razem. Niby, że tworzą rodzinę i razem mieszkają. A jednak tak naprawdę są samotni i sobie obcy. Ich życie opiera się na kłamstwie i zdradach.

[ Dodano: 11.09.2007, 14:47 ]
Zatem czy jest sens być z kims kto nas nie kocha. Mi sie wydaje, że nie.
ODPOWIEDZ