będzie bejbi??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
yola02
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 01.09.2007, 12:03

będzie bejbi??

Post autor: yola02 »

byłam na pewnym forum na którym dostawałam bezsensowne odpowiedzie co do
mojego problemu wiec myśle ze na tym forum sa inteligentniejsze osoby niz
poprzednio... ale do rzeczy wiec mamy problem z chlopakiem otorz kochalismy
sie 28 dnia cyklu i pekla nam prezerwatywa, wiem ze to nie mozliwe zeby w tym
dniu cyklu zajsc w ciaze ale jest 32 dzien a ja dalej nie mam okresu dodam ze
kochalismy sie przedostatniego dnia miesiaczki z prezerwatywa i od tego czasu
abstynencja do 28 dnia... no i nic ani okresu ani spokoju... jeszcze w ciagu
cyklu kiedy mialam dni plodne moj boyfriend robil mi minetke i uwazalismy zaby
mial czyste lapki. a i na dodatek powiem ze 30 dnia cyklu robilam test ciązowy
<nie robilam rano bo test podobno byl bardzo czuly wiec zrobilam przy
najblizszej okazji jak tylko chcialo mi sie siusiu...> no i wyszlo ze nie
jestem ale moze test nie wykryl nic... co laski o tym myslicie> a cykle mam
nie regularne bo raz jest 28 , 30 a nawet 33 sie zdazylo ale teraz to mam
ladna schize ciagler o tym mysle co to bedzie i ciagle latam do lazienki
zobaczyc czy nie ma swiatelka w tunelu...
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: będzie bejbi??

Post autor: shyduo »

Pomyśl co możemy Ci odpowiedzieć jako "cywilizowani" ludzie. Wiem co czujesz, ale naprawdę zostaje Ci czekać i już. Do tego podobny temat dopiero co był, poczytaj sobie ;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: będzie bejbi??

Post autor: Linka »

Skoro masz nieregularny okres, to wiadomo, że jest możliwe żeby się spóźnił. Jest 32 dzień cyklu, a mowisz że czasami dostawałaś miesiączkę po 33 dniach- więc to całkiem normlane.
Jak dla mnie najlepszym pocieszeniem w takich sytuacjach są objawy przed okresem. Miewasz takie co miesiąc? Np opuchnięte i bolące piersi albo skurcze podbrzusza? Jeśli i teraz występują to nie ma o co się martwić.
Wiem, że nie jest łatwo się wyluzować, ale tylko to może pomóc.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: będzie bejbi??

Post autor: Martuśka »

skoro zrobiłaś test i wyszło ze nie jesteś w ciąży to raczej nie jesteś, musisz po prostu czekać i sie uspokoić bo jak sie będziesz stresować to okres będzie sie jeszcze bardziej spóźniał...
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: będzie bejbi??

Post autor: agatha2 »

yola02 pisze:kochalismy
sie 28 dnia cyklu i pekla nam prezerwatywa, wiem ze to nie mozliwe zeby w tym
dniu cyklu zajsc w ciaze ale jest 32 dzien a ja dalej nie mam okresu
Więc ja Ci powiem, że to JEST możliwe, żeby w tym własnie dniu cyklu zajść w ciążę.
Jest mozliwe nawet żeby W CZASIE MIESIĄCZKI zajśc w ciążę.
Natura nie zna rzeczy niemozliwych.
Dziewczyny naczytają się w internecie bzdur i potem są wyniki.

Jesli wynik testu w 30 dniu cyklu był negatywny to najprawdopodobniej nie jestes w ciąży.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: będzie bejbi??

Post autor: =MiLi= »

Dokładnie... a spóźia Ci się okres pewie też dlatego, ze się stresujesz i denerwujesz.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: będzie bejbi??

Post autor: agatha2 »

nie rozumiem tylko po co ten wątek z minetka i czystymi łapkami :) i co to ma wspólnego z ciążą... chyba nie chodziło jej o minetkę.. :)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: będzie bejbi??

Post autor: spokogosc »

A Ja kocham czytać takie posty , skoro uważasz się za cywilizowaną osobę to z takim problem nie na forum się żalić tylko do lekarza iść...... a druga sprawa 28 dnia kochałaś się z chłopakiem a 30 zrobiłaś już test jak na moje oko to troszkę za wcześnie na test , test ciążowy to powinno się robić minimum 7 dni po spodziewanym dniu okresu.... no cóż ale mogę się mylić....

Wszedłem w google wpisałem interesujące "nas" zagadnie i o to wynik http://www.wizaz.pl/forum/ (przepraszam za link do innego forum ale ono jest bardziej specjalistyczne jesli chodzi o tego typu porady) tam przejdź sobie do działu "Ginekologia" i poczytaj , odpowiedzi w tym dziale udzielają też lekarze ginekologi wiec życzę powodzenia.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: będzie bejbi??

Post autor: agatha2 »

Wydawało mi się że test wykonuje się w dzień spodziewanego okresu, czyli zrobiła mniej więcej w dobrym czasie;
A żali się na forum, ponieważ jest to najłatwiejszy, najszybszy dziś sposób na uzyskanie informacji.
Tak naprawdę to pewnie dostała juz okres... i nigdy więcej na to forum nie zajrzy ;)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ