Przeznaczenie

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Przeznaczenie

Post autor: robek »

Chciałem sie Was zapytac czy wierzycie w przeznaczenie. Chodzi mi o to czy czekacie na swoja drugą połówkę, która razem z wami stanowić będzie zgraną całość.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Przeznaczenie

Post autor: Anuś »

hmm...
niby tak niby nie...
wierze ze dwie osoby sa sobie przeznaczone i kiedys gdzies sie spotkaja i ze soba beda :) ale nie tak po prostu ty i ty i juz.. poprzednie zwiazki sa potrzebne zeby zdobywac doswiadczenie, zeby bledy ktore popelniamy nie byly powtarzane dalej.. wiec niby na pewno gdzies jest ktos dla nas, ale i tak musimy umiec z nim ten zwiazek zbudowac:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: Przeznaczenie

Post autor: IzzY »

O ile dobrze pamiętam Arystofanes opowiedział niegdyś historię o dualizmie ludzkiej duszy, która została rozbita na 2 połówki rozrzucona po świecie. Przeznaczeniem ludzi jest odnalezienie właśnie tej drugiej połówki... i to jest piekne w tej opowieści. I w takie przeznaczenie chce wierzyć :)
Kocham wszystkich ludzi, ale mam prawo nie wszystkich lubić.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Przeznaczenie

Post autor: Martuśka »

chyba wierze w przeznaczenie, że jeśli jest mi pisana ta druga połówka to sie znajdzie prędzej czy później :) sama jej nie szukam :)
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Przeznaczenie

Post autor: agatha2 »

Nie wierzyłam.
Jednak po przeanalizowaniu pewnych dziwnych zbiegów okoliczności jestem nieco zmieszana. Albo istnieje coś takiego jak przeznaczenie, albo mam upartego Anioła Stróża, albo mam cholerne szczęście, że jestem dziś z człowiekiem, z którym jestem :)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Przeznaczenie

Post autor: melOn »

wierzę w przeznaczenie, ale przeznaczeniu trzeba pomóc czasami. ;)
@andzia@
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 04.09.2007, 11:41
Lokalizacja: katowice

Re: Przeznaczenie

Post autor: @andzia@ »

jestem nowa i chce zapytac czy moge dolaczyc do tej rozmowy :mrblue:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Przeznaczenie

Post autor: *MysterY* »

jasne że możesz dołączyćdo rozmowy tu nie ma tak że ktoś komuś czegoś zabrania wiec jak chcesz to zabieraj sie do gadania ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Przeznaczenie

Post autor: Martuśka »

melOn pisze: przeznaczeniu trzeba pomóc czasami. ;)
fakt czasem mała pomoc sie przyda :)
ODPOWIEDZ