Czemu on sie nie stara .. ??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Zablokowany
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

Czemu on sie nie stara .. ??

Post autor: juniaa »

Mam taki mały dylemat .. :cry: poznałam świetnego chlopaka na rozpoczeciu roku szkolnego .. poprosił mnie o nr. i takie tam.. pisałiśmy ze soba przezz pewien czas.. i spotykaliśmy.. ale ostatnio coraz mniej do mnie pisze i nie spotykamy sie tak czesto .. nie rozumiem czemu !! :cry: :cry: jeszcze niedawno pisał mi ze mu sie podobami ze moze by cos z tego bylo .. strasznie to przezywam .. bo z reguły to ja jestem bardzo wrazliwą osobą .. ciagle siedze nad komorka i czekam az o ndo mnie napisze.. i nawet nie umiem sie wziasc w garsc :(
Lukasz323
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 15.09.2007, 08:59
Lokalizacja: Reszów

Re: Czemu on sie nie stara .. ??

Post autor: Lukasz323 »

podpadlas mu i tyel albo lepsza laske znalazł
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

juniaa

Post autor: juniaa »

nie sadze .. a na pewno mu nie podpadłma bo m unic nie ,,zrobiłam" ..
Lukasz323
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 15.09.2007, 08:59
Lokalizacja: Reszów

Re: Czemu on sie nie stara .. ??

Post autor: Lukasz323 »

to jaki masz problem zadzwonic do niego albo spotkac sie z nim i pogadac i spytac sie o co chodzi?
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

juniaa

Post autor: juniaa »

jakos brak mi odwagi . ale chyba powinnam tak zrobić.. właśnie na gg był i nawet nie napisał .. :cry: wkur** mnie ...
Lukasz323
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 15.09.2007, 08:59
Lokalizacja: Reszów

Re: Czemu on sie nie stara .. ??

Post autor: Lukasz323 »

jak sie anwet ni odezwał to mu niezalezy na tobie i najparawdopodobniej ma jakoms inna niestety
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Czemu on sie nie stara .. ??

Post autor: robek »

Porozmawiaj z nim o tym. Spytaj dlaczego sie do ciebie nie odzywa? Co sie stało? Wówczas będziesz wiedzieć na czym stoisz. Ktoś w końcu musi zrobić ten pierwszy krok. Jeżeli nie on to Ty to zrób. Powodzenia.
Zablokowany