Nie rozumiem go !! ;(

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Zablokowany
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

Nie rozumiem go !! ;(

Post autor: juniaa »

SiEMA.. mAM PROBLEM.. mieszkam na osiedlu z takim jednym chłopkakiem.. ktory strasznie mi sie podoba.. wiem ze kiedys ja mu sie podobalam. Nie raz mi kiedys muwil czesc i takie tam .. ale wtedy jeszcze uwagi na niego nie zwracalam. teraz to ja szaleje za nim .. ostatnio zaczął sie do mnie usmiechac a ja do niego .. ale nierozumiem czemu nie zagadał.. moze to ja powinnam .??
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Nie rozumiem go !! ;(

Post autor: robek »

Ja tez sie usmiecham do wielu kobiet. Ale dlatego bo chce byc dla nich miły. A nie bo chce je poderwać. Może ten chłopak też tak rozumie usmiech. Zresztą jezeli ci sie podoba to dojdz do niego i zapytaj się dlaczego sie do ciebie usmiecha. Wtedy dowiesz sie czy ten usmiech jest dowodem sympatii czy moze czegos wiecej.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Nie rozumiem go !! ;(

Post autor: =MiLi= »

Dokładnie... jak do mnie się chłopak uśmiecha to nie traktuję tego w sensie "podobam Mu się" tylko cieszę się, ze jest miły. To bardzo przyjemne, gdy ludzie na ulicy się uśmiechają do Ciebie :)
A sama nie możesz zagadać? powiedzieć cześć?
Z tym pytaniem czemu się uśmiecha to nie wiem czy taki świetny pomysł, bo chłopak się może speszyć i więcej się już do nikogo nie uśmiechnie ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

juniaa

Post autor: juniaa »

w sumie i racja .. ostatnio sie pznałam z nim przez mojego kolege.. ;) ale ostatnio go nie iwdziałam.. ;p

[ Dodano: 16.09.2007, 12:38 ]
He.. a tak pozatym wiem ze mu sie podobam.. ;p;p :*:* pozdro

[ Dodano: 16.09.2007, 12:38 ]
He.. a tak pozatym wiem ze mu sie podobam.. ;p;p :*:* pozdro
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Nie rozumiem go !! ;(

Post autor: *MysterY* »

to w czym problem? po prostu zagadaj z nim. Może on wstydliwy lekko jest. :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

juniaa

Post autor: juniaa »

Nie sądze.. on jest typem dresiarza .. pali itp itd.. chociaz to o niczym nie swiadczy .. hmm . moze rzeczywiscie jest nie smiały.. :P ale moim zdaniem to chlopak powinien do dziewczyny zaczynać albo zarywać nie wiem jak to określić.. :* ;p ale i tak dziex za podowiedzi
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: juniaa

Post autor: Offik »

juniaa pisze:Nie sądze.. on jest typem dresiarza .. pali itp itd..
moze to nie jest chlopak dla ciebie?
Zablokowany