dla kazdego... -partnerstwo

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
SlodkaKarola15
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 18.09.2007, 21:16

dla kazdego... -partnerstwo

Post autor: SlodkaKarola15 »

hey... moze juz taki temat byl lecz ja sie nie spotkalam wiec napisze...
macie juz swoich patnerow? w jakim wieku mieliscie juz swojego chlopaka/dziewczyne? jak wam sie uklada? uwazacie to wlasnie on/ona jest tym/a jednym/a jedynym/a?
ja osobiscie nie mam chlopaka i nigdy nie mialam. moze to za wczesnie, moze jeszcze nie ten wiek. czytalam rozne wypowiedzi na temat wieku:) nie wiem jak to jest miec swoja druga polowke dlatego wypowiadajcie sie:) :mrgreen:
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: dla kazdego... -partnerstwo

Post autor: Linka »

Było sporo tematów tego typu, ale niech będzie ;)
macie juz swoich patnerow?
tak, mam.
w jakim wieku mieliscie juz swojego chlopaka/dziewczyne?
hmmm, znajomości z chłopakami zaczęłam w wieku około 14 lat, ale one nic nie znaczyły. Prawdziwy związek zaczęłam w wieku 16 lat- trwa do tej pory.
jak wam sie uklada?
raz pod górkę, raz z górki. Kiedyś często się kłóciliśmy, jak w każdym zwiazku bywało ciężko, ale czasami warto trochę przecierpieć zeby było fajnie. Jestem szczęśliwa.
uwazacie to wlasnie on/ona jest tym/a jednym/a jedynym/a?
nie wiem co mnie jeszcze w życiu spotka, ale na chwilę obecną myślę, że tak. Coraz częściej planujemy wspólną przyszłość i rozmawiamy o tym co będzie za jakiś czas (a wcześniej raczej nam się to nie zdarzało).
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: dla kazdego... -partnerstwo

Post autor: =MiLi= »

22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Re: dla kazdego... -partnerstwo

Post autor: martynka_15 »

Ja zaczęłam miec chłopaków w wieku 11 lat,ale tego jedynego poznałam w wieku 14 lat i jesteśmy razem do teraz.
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
ODPOWIEDZ