Jak poznac dziewczyne?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Lukasz323
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 15.09.2007, 08:59
Lokalizacja: Reszów

Jak poznac dziewczyne?

Post autor: Lukasz323 »

Witam mam pytanie jak poznac dziewczyne mam 16 lat nigdy nie mialem dziewczyny bo jakos nie myslalem zeby ja miec bo zawsze albo z kumplami chodziłem albo skuterem smigalem i takie tam rzeczy Mam na oku jedna z Łodzi ale ja jestem z Rzeszowa ale to za daleko doradzcie mi jak poznac dziewczyne i gdzie jej szukac Z górzy dziekuje za odp Pozdrawiam
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

Juniaa

Post autor: juniaa »

Hmm .. To nie takie proste.. jesli chcesz miec dziewczyne to nie wystarczy znalezc jakas laske i być z nią . na tego kogoś ,,tą drugą połowke " trzeba trafić ... :* sproboj pujsc na jaka impreze do kolegi/koloezanki i poznać nowe dziewczyny .. albo wybierz sie do centrum chandlowego i porozglądaj sie za diewcyznami i jak jakaś Ci sie naprawdę spodoba to nie wachaj sie i poproś ją o nr.. 8)
Lukasz323
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 15.09.2007, 08:59
Lokalizacja: Reszów

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: Lukasz323 »

Oki dzieki
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: robek »

Najlepiej ją poznac na własnym podwórku, w szkole, na jakieś imprezie, na zajęciach poza lekcyjnych tj. nauka tańca, języka obcego, siłownia, tenis lub inne sport. Dobre jest tez chodzenie do miejsc kultury tj. biblioteka, czytelnia, kino. Czy chocby po duzych centrach handlowych, sklepikach osiedlowych. Tam tez jest pełno dziewczyn, które robia jakieś zakupy.
Lukasz323
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 15.09.2007, 08:59
Lokalizacja: Reszów

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: Lukasz323 »

wielkie dzieki teraz prawdopodobnie mam sie zapisac na taniec nowoczesny to moze tam jakoms spotkam
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: Virgin »

ooo no na tancach :D na nowoczesnym zawsze duzo fajnych dziewczyn jest (facetow niestety mniej :/)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Lukasz323
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 15.09.2007, 08:59
Lokalizacja: Reszów

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: Lukasz323 »

nom zazwyczaj tak jest ale jak ja sam tylko bede z chloapków to sie wypisuje bo mi bedzie głupio tak samemu niewiem jeszcze ciezko znalesc taka spoko dziewczyne spoko w sensie fajna itp
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: robek »

Możesz równiez sie zarejestrowac na jakims portalu internetowym. Tam sa i fotki i inne informacje o dziewczynach i w ten sposób tez je możesz poznać.

[ Dodano: 15.09.2007, 19:04 ]
A co do tańca to ktos zawsze musi być pierwszy. Więc nie ma co sie przejmować. Możesz pójść i zobaczyć. A może Ci się spodoba. Jesli nie to sie wypiszesz i tyle.
Lukasz323
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 15.09.2007, 08:59
Lokalizacja: Reszów

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: Lukasz323 »

oki dzieki
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: robek »

Zresztą kazdy sposób jest dobry o ile jest skuteczny. W końcu swoją sympatię można poznać poznać w róznych okolicznościach i miejscach. Ważne żeby poznac kogoś z kim można sie zarówno dobrze bawić jak i być na dobre i złe.
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Jak poznac dziewczyne?

Post autor: Centi66691 »

Wydaje mi się, że osobę można poznać w każdej sytuacji sklepie, teatrze , dykotece i tak dalej ale czy ona będzie tobie przeznaczona ? jesli szukasz i nie jesteś bardzo natrętny znajdziesz :D Pozdrowienia :wink:
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ