olewka = smutasek ;(

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

olewka = smutasek ;(

Post autor: juniaa »

chodzi o to ze poznałam fajnego chlopaka .. pisalismy ze soba spotykalismy sie .. widac bylo ze mu zalezy. no i jakos tak sie stało ze jestesmy ze sobą.. tylko ze problem w tym ze on mnie teraz olewa.. na przerwach juz nie gadamy.. itp.itd.. przykro mi przez iego.. zawsze jak mu mowie ze nie olewa on mi mowi ze wcale tego nie robi .. nie dosc ze piszemy 1 dziennie to sie nie spotykamy.. a nie spotykamy sie bo podobno on ma kare .. bo sie zle uczy.. juz sama nie wiem co robic rani mnie to ze sie tak zachowuje.. nie wiem moze to dla tego ze to jeszcze dzieciuch bo ma dopiero jakies 14 (skonczone) la.. ja bym chciala poprostu czuc sie dla niego wazna.. zbysmy pisale i spotykali sie i zeby okazywal mi uczucie.. ;( to wcale takiego wysiłku nie wymaga zeby od czasu do czasu mnie przytulił.. ;(;( poradzcie co mam robić.. !! pozdr.juniaaa
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: olewka = smutasek ;(

Post autor: Virgin »

hehe znam to skads :D no mnie sie wydaje, ze to przez wiek, malo rozsadnie nieprzejmuje sie toba. pogadaj z nim, a jak nie zmieni swojego nastawienia to go zostaw :D beda inni, ktorzy okaza sie ciebie warci :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: olewka = smutasek ;(

Post autor: Centi66691 »

Mówią "Jak nie ten to następny" wiesz ma dopiero 14 lat może ważniejsi są dla niego koledzy niż własna dziewczyna...lub się wstydzi :))
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

Re: olewka = smutasek ;(

Post autor: juniaa »

DzIEkuJE.. :*:*
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: olewka = smutasek ;(

Post autor: Centi66691 »

Proszę nie ma to jak wygadanie się :)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ