Piękne chwile.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Piękne chwile.

Post autor: robek »

Chciałem Was się zapytać ile macie wspólnych, pieknych chwil z kimś bliskim spędzonych? Może napiszczcie o jednej znich
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Piękne chwile.

Post autor: Martuśka »

wyjazd pod domki, na mostku oglądaliśmy zachód słońca wtuleni w siebie a potem krótki spacer po lesie :)
od razu powiem że nie mam zbyt wielkiego doświadczenia jeśli chodzi o związki a właśnie to zapamiętałam najbardziej bo choć to wydaje sie banalne i proste to właśnie takie chwile są cudowne :)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękne chwile.

Post autor: Linka »

Dużo było takich chwil. Zwłaszcza z moim Marcinem mamy mnóstwo wspomnień, niekoniecznie są jakeiś romantyczne, ale śmieszne czy ciekawe. Jakoś od razu przypomina mi się historia chyba sprzed 3 lat jak zgubiliśmy się wychodząc z lasu, a zrobiło się ciemno i on chciał być meski i iść pierwszy- skończyło się tym że wpadł po kolana do rowu z wodą. Całe szczęście, że się nie połamał, ale śmialiśmy się z tego długo.
Mam też mnóstwo wspomnień z moją najlepszą koleżanką. Znamy się od dzieciństwa, więc moża wymieniać pełno różnych historii.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ