Znajomy czy może ktoś obcy?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Znajomy czy może ktoś obcy?

Post autor: robek »

Jak myślicie czy w zyciu częsciej się wiążemy z kimś kogo już wcześniej poznaliśmy tj. kolega, koleżanka, znajomy itp czy może z osobą którą poznaliśmy w jakims miejscu, sytuacji, która wczesniej była dla nas obca?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Znajomy czy może ktoś obcy?

Post autor: Linka »

Zbyt dużego doświadczenia w różnych związkach to ja nie mam ;) Ale z moim chłopakiem nigdy nie bylismy tylko na stopie koleżeńskiej. Chyba od początku oboje chcieliśmy czegoś więcej.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Znajomy czy może ktoś obcy?

Post autor: Martuśka »

u mnie to różnie, dwa razy miałam przypadek gdzie to chłopak zobaczył mnie na zdjęciach na pb koleżanki i chciał mnie poznać, z jednym z tych chłopaków nic nie wyszło, z drugim był związek. Potem byłam z chłopakiem którego znałam już prawie rok, byliśmy (i nadal jesteśmy) bliskimi znajomymi i chcieliśmy sprawdzić czy to nie jest coś więcej ale nie wyszło.

U każdego to różnie jest, nawet jak pomyśle jak to moim znajomi mieli to jedni już wcześniej sie znali a drudzy właśnie z tymi "obcymi" zaczęli być w związku.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Znajomy czy może ktoś obcy?

Post autor: Virgin »

Roznie bywalo, jednak najlepiej sie czulam i dogadywalam z partnerami, z ktorymi znalam sie juz wczesniej :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ODPOWIEDZ