Teletubisie

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
WojteX
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 16.10.2007, 17:12
Lokalizacja: Okolice Kalisza =*

Teletubisie

Post autor: WojteX »

Jestem nowy i nie wiedziałem, gdzie mam umieścić mój artykół, więc proszę o wyrozumiałóść^^, a to jest mój Artykuł o znanych na całym świecie Teletubisiach!

Czym jest teletubiś!
Standardowy teletubiś posiada cztery kończyny, a także głowę chroniącą mózg zdolny do wymyślania nie znanych ludzkości potworności!Teletubisie poruszają się na tylnich kończynach w pozycji wyprostowanej, co nadaje im myślący homanoidalny kształt. W rzeczywiśtości są jednak gadami nastawionymi na ogłupianie homosapiens. Dzięki niesamowitej przebiegłości i sprytowi udało mi się dotrzeć do pewnych fascynujących materiałów i dokumentów świadczących o tym, że teletubisie można zabić poprzez podnoszenie w ich organizmie poziomu żelaza. Można do tego użyć:
- siekierki,
- noża,
- spikulca do kruszenia lodu,
- nożyczek,
- ewentualnie szpilek ( min.10 )
Zabują dla nich okazuje się także woda: teletubiś trzymany pod jej powierzchnią ginie. Naukowcy pracują dla pewnej tajnej organizacji zbobyli przestawiciela tego gatunku i przeprowadzili na nim kilka nie zbędnych badań.
Obrazek
( Zdjęcie naukowca badającego teletubisia )

Teletubisie występują w czterech podstawowych kolorach:
- fioletowy,
- zielony,
- żółty,
- czerwony,

Teletubiś nakłania dzieci?
Jak podaje Ministerstwo Edukacji Tinky-Winky został aresztowany przez CBŚ. Groźny Teletubiś został oskarżony przez rzecznik praw dziecka o propagowanie homoseksualizmu wśród dwu- i trzylatków.
Obrazek
( Aresztowanie Tinky W. )

Sam Teletubiś został już aresztowany przy okazji obławy na Ambrożego Kleksa. Ponad pół roku spędził w areszcie, aż dziś doczekał się sformułowania zarzutów. Pierwsza rozprawa odbędzie się za trzy dni i zakończy się spektakularnym zwycięstwem wymiaru (prawa i) sprawiedliwości w formie dekapitacji.
Na pozostałych członków gangu Teletubisiów wydano już nakazy aresztowań.

Poszukiwania:
Dnia 14.10.07 z więzienia Fox River uciekł groźny przestępca Kinky-Winky ( ojciec Tinky-Winky ). Kinky W. został skazany za liczne przestępstwa:
- Kradzież bielizny dziecięcej z bronią w ręku,
- Liczne gwałty,
- działanie w zorganizowanej grupie przestępczej,
- i wiele innych przestępstw,
Prosimy o kontakt, gdy ktoś zobaczy poniżej przedstawionego teletubisia:
Obrazek
Prosimy o kontakt: 0700 880 666 ( numer FBI )

Teletubiś księdzem?
Czy teletubisie mogą się nawrócić? Oczywiście! Świadczy o tym Minky-Mynky, który nie dawno został księdzem! Nie wszyscy to popierają...
Obrazek

Kilka zdjęć
Tinky-Winky chce sprawiedliwości! Jego "reklama nie winości" !
Tinky-Winky i paczka!
Giertych o Tinky-Winky'm!
Tinky-Winky zajęty!

Artykuły by WojteX
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Teletubisie

Post autor: Centi66691 »

Te Teletubisie to już wogóle ich powaliło ;/ Tragedia ten nasz rząd....A kiedyś pokazywali jak ta afera się ukazała to pokazywali że żadna Polska bajka i zagraniczna (mało która ) jest dobra ...:) Znaczy wymagania zobowiązuje
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ