Sami niszczymy czasem miłość.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Sami niszczymy czasem miłość.

Post autor: robek »

Nie wiem jak Wy sie odnosicie do tego, że często miłość tracimy przez własną dumę. Boimy się przyznać, że popełniliśmy błąd, że raz byliśmy słabsi, nie umielismy sobie z czymś poradzić, czegos niepotrafiliśmy. To smutne gdy nie umiemy ze sobą rozmawiac i porozumiewać się. Wybaczac sobie drobne nieporozumienia, drobiazgi.W końcu to jest istotą każdej więzi z drugim człowiekiem. Duma owszem jest dobra ale gdy idzie za nią zdrowy rozsądek i nasze dobro.
Ostatnio zmieniony 09.10.2007, 02:51 przez robek, łącznie zmieniany 1 raz.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sami niszczymy czasem miłość.

Post autor: Linka »

Prawda, ale często ludzie jednak przekonują się, że warto przyznać się do błędu, nawet jeśli strasznie im wstyd. Z opowiadań innych i na własnej skórze przekonałam się (może myślę mylnie), że to głównie faceci poczuwają sie do swojej dumy i strasznie trudno im się przyznać, że coś zrobili źle i żałują tego.
Od dawna zastanawiałm się, czemu mój chłopak jest taki uparty. Kiedy się kłócimy o coś i potem okazuje się, ze to ja miałam rację on nie mówi nic, albo ściemnia że źle mnie rozumiał albo miał na myśli coś innego. I dopiero niedawno, po kłótni o to, że głupio się wobec mnie zachował, przyznał sie ale na gg, że postąpił strasznie bezmyślnie i wstyd mu za to. Powieział też, że nie potrafiłby mi tego powiedzieć prosto w oczy, bo duma nie pozwala mu na to zeby się przyznać do błędu i że się po prostu wstydzi- nawet przede mną. A umnie sprawa wygląda inaczej. Jak się o coś spieram, ale ktoś mi udowodni że jednak nie mam racji, to o.k.- przyznaję się zę jednak się myliłam. Nikt nie jest nieomylny.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Sami niszczymy czasem miłość.

Post autor: paktofonikaz »

a czy uwazacie ze chlopak ktory uwaza ze kocha swoja dziewczyne wyzywa ja ... ? nie szanuje ?
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Sami niszczymy czasem miłość.

Post autor: robek »

Według mnie nie szanuje. Wyzywać nie powinien.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Sami niszczymy czasem miłość.

Post autor: Martuśka »

Jeśli ją wyzywa to gdzie tu szacunek? a jak by mi przyszedł przepraszać to bym go pogoniła... nie uznaje czegoś takiego tak samo jak przemocy w związku ( w obie strony).
ODPOWIEDZ