[Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.

Kto ma latwiej ?

Mężczyzna
38
69%
Kobieta
17
31%
 
Liczba głosów: 55

pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: pearl »

uwazasz ze jak napotykamy na jakis problem to zalamujemy rece i placzemy? o nie!! placzemy gdy jest nam zle, gdy cos sie zlego wydarzylo co nas kompletnie przeroslo ALE potrafimy rozwiazywac problemy bez histerii i placzu ;)
ogolnie uwazam ze wy faceci macie lepiej nie oszukujmy sie, na wiecej wam pozwalaja (juz slysze mojego tate: twoj brat jak byl w twoim wieku to co innego... :emm: ) mniejsza odpowiedzialnosc w tzw "wpadkach"
i zero problemow w stylu "nie mam w co sie ubrac" heh
ale za to my kobietki jestesmy przez was wielbione i zaloze sie ze byscie nie mogli bez nas zyc :) (i vice versa ;) )
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Wang »

tak tak... pewnie chciałybyście stworzyć taki świat rodem z "Seksmisja" :P
SOLIDARNOŚĆ JAJNIKÓW :P:P:P

A co do tego ubierania się... to same sobie stwarzacie problemy :P Ubrać się szybko i dobrze to żaden problem :>
Veni Vidi Vici
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: DianaR »

SEKSMISJA beee :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Marcino »

... napotykamy na jakiś problem to załamujemy ręce i płaczem
niekoniecznie ale podchodzicie do wszystkiego bardziej emocjonalnie :emm:
...ALE potrafimy rozwiązywać problemy bez histerii i płaczu
zgoda chociaż uważam że niektóre wasze problemy są "sztuczne" :zdziwko:
...na więcej wam pozwalają(już słyszę mojego tate: twój brat jak był w twoim wieku to co innego...
to zależy od rodziców nie zgodzę się że na więcej nam pozwalają :neee: może tak to odbierasz ja myślę że o was się bardziej boją :emm:
...mniejsza odpowiedzialność w tzw "wpadkach"
nie zgodzę się bo dziewczyny zawsze mają łagodniejsze kary a z nami czasami ojcowie prowadzą "męskie rozmowy" :emm: ale to też zależy jakich kto ma rodziców :?
...nie mam się w co ubrać...
no właśnie sztuczny problem :tak:
... i założę się że nie moglibyście bez nas żyć
święta racja :tak:

mod: używanie "quote" nie jest takie trudne... więc proszę próbować :>
Marcino
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: pearl »

zgoda chociaż uważam że niektóre wasze problemy są "sztuczne"
co rozumiesz pod pojeciem "sztuczne" problemy?? (oprocz "problemu" z ubieraniem sie)
to zależy od rodziców nie zgodzę się że na więcej nam pozwalają może tak to odbierasz ja myślę że o was się bardziej boją
to jest rownoznaczne, na mniej nam pozwalaja wlasnie z tego powodu..

...nie mam się w co ubrać...

no właśnie sztuczny problem

jezeli uwazacie to za sztuczny problem...to chyba was nie rozumiem to nam dziewczynom zalezy zeby sie podobac plci przeciwnej i nic na to nie poradzimy ze przed spotkaniem/randka mamy dylemat czy moze to czy co innego zalozyc, po prostu chcemy jak najlepiej wypasc przed wami :)

A KTO TU MOWI O SEKSMISJI? ja tego nie powiedzialam wrecz odwrotnie!!!
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Justyna:]
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 06.12.2004, 16:52

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Justyna:] »

...mniejsza odpowiedzialność w tzw "wpadkach"
nie zgodzę się bo dziewczyny zawsze mają łagodniejsze kary a z nami czasami ojcowie prowadzą "męskie rozmowy" :emm: ale to też zależy jakich kto ma rodziców :?
łagodniejsze kary? :zdziwko: nie wydaje mi sie aby ,,męska rozmowa" była trudniejsza od bycia w ciazy, rodzenia dziecka itd
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: *MysterY* »

Miriam ma za dobrze Qrde ma to i to tzn. Biust i jaja myślicie że to dobrze jej tak jest???
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: pearl »

nie chyba nie bo nie wie kim jest ;) czy kobieta czy facetem :mrgreen:
w koncu mozna powiedziec :lol: ze jest kobieta z jajami ;)
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
martynka_15
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 30.07.2007, 21:49
Lokalizacja: opole

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: martynka_15 »

PLAGIAT to zależy od dziewczyny ja mam jakoś 15 lat i lubię grac na kompie,w piłkę nożną i w ogóle wszystkie sporty uprawiac bez ograniczen,fakt że jest okres ale to tylko dwa dni są najtrudniejsze a potem jest spoko a mnie w dodatku to nie boli,lubię też chodzic po drzewach i nie widze jakiś ograniczeń co możecie robic wy a co dziewczynki :wink:
KOCHAM CIĘ JUŻ NA ZAWSZE KOCHANIE I NIGDY NIE PRZESTANĘ:*:*:*
Ania056
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 04.12.2007, 17:55

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Ania056 »

wiadomo ze chłopaki maja łatwiej.A pozatym ja jak miałam 12 lat to tez grałam na kompie, w piłke nozna itp.A tak wogle to nawet jestem najbardziej wysportowana ze wszystkich dziewczyn w szkoel i jestem lepsza od wielu chłopaków. Jeszcze nie było takich zawodów w szkole gdzie by mnie nie było:P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: [Zyje lepiej..facet czy kobieta?]

Post autor: Linka »

Ania056 pisze:A tak wogle to nawet jestem najbardziej wysportowana ze wszystkich dziewczyn w szkoel i jestem lepsza od wielu chłopaków.
już mamy zacząć podziwać i gratulować?
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ