Seks dopiero po ślubie??

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

nie no na pewno milosc nie wystarczy zeby w seksie sie dopasowac. sa rozni ludzie. wyobrazcie sobie pare ktora darzy sie wielkim uczuciem, czekaja do slubu, a przy pierwszym seksie okazuje sie ze on jest delikatny, chce czulosci itd, a ona na maxa wyuzdana:P oj nie sadze ze ich milosc wygra :mrgreen: we wszystkim trzeba sie dopasowac
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

jak sie kochaja to i poznają sie przeciez w róznych sytuacjach... chyba jesli ktos jest spokojny normalnie to i w seksie bedzie podobnie... pozatym... od czego jest rozmowa? wszytko jest kwestią przegadania ... i napeawde w tej kwesti dopasować się nie jest problem.... trzeba tylko chciec...

"kochanie co jeszcze mogę zrobić aby było Ci dobrze?.... jak mam CIe piescic... " itd . kurcze naprawde dobra rozmowa i po bólu
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

wedlug mnie osoby ktore do siebie pasuja pod kontem seksu nie musza pytac sie o takie rzeczy. im poprostu jest dobrze! owszem ucza sie swoich cial, co sprawia wieksza a co mniejsza przyjemnosc, ale takie pokazywanie sobie palukszkiem "dotknij tu, a teraz tu" nie ma sensu! bo to jest ciagla kontrola, caly czas sie mysli nad tym co robic, zamiast poprostu czuc i rozkoszkowac sie sytuacja!
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

eee przekręciłas....

miłośc to dla mnie dążenie do szczęscia drugiej osoby (tej którą kocham)
tak wiec jesli nie wiem jak ją uszczęsliwic... bo nie dopasowalismy się jeszcze to proszę ją o to zeby mnie nauczyla...
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

przyznam sie-temat zmienil sie w baaardzo powazna dyskusje na gg miedzy mna a offikiem, :mrgreen: :mrgreen: i nie mozemy sie dogadac. moje ostateczne zdanie- jestem przeciwko zwlekaniu do slubu, a takze uwazam ze mozna do siebie nie pasowac pod kontem fizycznym. fakt ze wszystkiego mozna sie nauczyc, ale ludzie cialo i przedwszystkim uczucia to nie lekcja historii do wykucia na pamiec-to muzyka, ktora trzeba czuc.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

eee a ja mowie ze jesli ktos chce to niech czeka:P nie widze w tym nic złego:) jesli nie chce to tez nie widze nic w tym zlego. Jestem za to przeciw poglądowi ze trzeba się sprawdzic, co powoduje ze seks zaczyna sie traktowac bardziej przedmiotowo, "zanim kupie musze wypróbowac ":P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Phantom »

"zanim kupie musze wypróbowac"
A nie? :-\ Ślub jest dość wiążącą decyzją pod chyba każdym względem. Seksu jak i samej żony w ciemno brać nie przystoi d; Potem tylko użeranie się z rozwodem.. albo co gorsza - całe życie z partnerem. To nie "Gra w ciemno" u Ibisza ;>
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

no dla mnie nie :) odbieram to jako przedmiotowe traktowanie człowieka... a cos takiego mi nie pasuje ...
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

Phantom dzieki za wsparcie:)) i tu wcale nie chodzi o przedmiotowe traktowanie!!! to jest zycie! a zycie to nie film, nie cofniesz tasmy!
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

czyli według Was kazdy powinien sprawdzic się w seksie z przyszłym partnerem zyciowym zanim podejmą decyzje o związaniu sie na stałe... a jeśli oni nie chcą sie sprawdzać? uznacie ze źle robią? ze nie mają do tego prawa? ja tylko mowie ze nie widze problemu w tym ze ktos chce czekać do slubu (sam nie czekałem z poprzednimi dziewczynami i wątpie w to zebym czekał jeśli będę miał kogoś) ale jesli ktoś ma ochote to proszę bardzo, sprawdzać się nie musi... bo miłość jest najważniejsza, i dzieki miłości wszystko inne będzie sie układało, na tym polega prawdziwa miłość...
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

nikt nie powiedzial ze zle robia czekajac! nie obchodzi mnie to co inni robia, ja sie wypowiadam jako ja. dla mnie to nie ma sensu i szczescia zycze tym co czekaja.
amen
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: vanessa »

czyli według Was kazdy powinien sprawdzic się w seksie z przyszłym partnerem zyciowym zanim podejmą decyzje o związaniu sie na stałe...
tak ; ]
a jeśli oni nie chcą sie sprawdzać? uznacie ze źle robią? ze nie mają do tego prawa?
nic nie uznamy, bo to jest indywidualna sprawa każdego z nas przecież o_O
bo miłość jest najważniejsza, i dzieki miłości wszystko inne będzie sie układało, na tym polega prawdziwa miłość...
uważam, że się mylisz.
nie wszystko sprowadza się tylko i wyłącznie do uczucia. Kocham i wszystko musi być ok. to byłoby zbyt piękne.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

v_a_n_e_s_s_a pisze: nie wszystko sprowadza się tylko i wyłącznie do uczucia. Kocham i wszystko musi być ok. to byłoby zbyt piękne.
Mam dobry przykład w mojej najblizszej rodzinie:) I dzieki temu być może pod tym wzgędem jestem idealistom:P
Taki juz jestem :D
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

o matko ale zauwaz ze wyznajesz idealy do ktorych sie nie stosujesz! jak sam wczesniej napisales, nie czekales ze swoimi bylymi, skoro to takie piekne ze pierwszy raz kochasz sie po slubie, to czemu nie czekasz? to troche paradoks jak dla mnie
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

oj... zagadalas mnie teraz :P
nie do konca wyznaje... akceptuje i nie mam nic przeciw takiemu zachowaniu :P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Phantom »

Hipokryzja? :>
Offik pisze:Mam dobry przykład w mojej najblizszej rodzinie:) I dzieki temu być może pod tym wzgędem jestem idealistą:P
Taki juz jestem :D
+
Offik pisze:nie do konca wyznaje... akceptuje i nie mam nic przeciw takiemu zachowaniu :P
No to jesteś pod tym względem idealistą, bo masz piękny przykład zgrania w rodzinie, czy nie?
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Offik »

przykład w rodzinie pokazuje mi to co chce Wam od jakiegos czasu już przekazac, a mianowicie to ze Miłość może wszystko i nie trzeba w związku z tym sie sprawdzać przed ślubem, i napiszę jeszcze raz, jesli ktoś chce to prosze bardzo ale jesli nie chce to też fajnie :D

natomiast troche mnie wkurza jak sie pisze ze powinno sie sprawdzic... bo to jest wywieranie nacisku na innych...
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: vanessa »

ojaaaaa.. dla mnie to gadasz pierdoły ; ]

Miłość może wszystko i nie trzeba w związku z tym sie sprawdzać przed ślubem,
będę wredna i może to głupi sposób.. ale..
zaglądałeś im do łóżka?
skąd wiesz jak im się układa, kimkolwiek oni są, może to tylko pozory :hihi:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: Megan7 »

poza tym ja i tak nie wierze ze wszystkiego sie mozna nauczyc. albo sie pasuje albo nie. i to nie jest chwestia milosci tylo fizjologii czlowieka.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
mateush_j
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 13.12.2005, 23:59
Lokalizacja: Legnica

Re: Seks dopiero po ślubie??

Post autor: mateush_j »

Jestem początkującym na tym forum więc możecie patrzeć na moje wypowiedzi przez palce... Ale, jeżeli się prawdziwie zakochaliście to wiecie ze dla ukochanej osoby można zrobić wszystko - nawet rzeczy z które ze zdrowym rozsądkiem sie kłócą. Uczucie przewyższa wszystko i nad nim nie ma kontroli... Rozmawiałem z wieloma osobami na ten temat i jeszcze NIE BYŁO takiego przypadku żeby ktoś zerwał z drugą osobą dlatego że się niesprawdzili w łóżku. Po mojemu to jest zwykłe pożądanie które tak tłumaczycie.... Szacunek dla offika :)
ODPOWIEDZ