Sny

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sny

Post autor: =MiLi= »

A mnie sie dzis snilo ze mi samochod ukradli.. i to jesczze jakis zlodziej kretyn doslownie, bo ja widzialam ze on wsiada do samochodu, wychodzilam z domu i szlam w jego strone, zlodziej uciekal a jak tylko wracalm do domu to znow wsiadal do samochodu ja znow wychodzilam i tak w kolko az w koncu ten samochod ukradl ... a i snilo mi sie jesczez ze moja mama z takim dzidziusiem chodzila :P hihi :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Sny

Post autor: Fergie »

A mi się śniło, że jestem w szkole, samiutka i słysze jakieś dziwne głosy... Potem wszystko zaczeło wirować, potem zdawało mi się, że zwymiotowałam, a potem zadzwonił budzik... I tyle tego pseudo horroru :D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
lena.
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 27.04.2005, 21:33
Lokalizacja: :)

Re: Sny

Post autor: lena. »

ja to miałam dzis okrpony sen,sniło mi sie ze jestem w jakimś parku albo lesie(no niewazne) i widziłam jak facet morduje dziewczyne , to było straszne
Charlotte
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 26.04.2005, 18:51
Lokalizacja: Wyspa na oceanie :D

Re: Sny

Post autor: Charlotte »

Ja czasem mam takie porąbane sny. . . Np: raz mi się śniło, żę jestem na klasowej wycieczce, jedziemy takim fajnym dwu piętrowym autokarem i kelnerzy przynoszą nam wodę z cytrynką :D:D:D Fajne szkoda tylko, że nie realne. :emm:
And nothing else metters. . .
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sny

Post autor: SkaTe_GirL »

U mnie to wyglada tak : Jesli cos strasznie przezywam, czyms strasznie sie martwie albo mysle o czyms duzailosc czasu ... to mi sie to zawsze sni ; -P Ostatnio np sila mi sie wyzyta 4 przystojniakofff u mnie w domq =]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Narrow
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 07.05.2005, 19:05
Lokalizacja: Szczecin

Re: Sny

Post autor: Narrow »

o snach duzo nie powiem bo rzadko miewam ogolnie ostatnio malo spie

:zdziwko: łał juz po trzeciej
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sny

Post autor: Linka »

Narrow- widac ze mało spisz jak do 3 siedzisz przed kompem ;)

A mi sie dzis snilo ze w sklepie taka fajna torebke widziałam :roll: :twisted:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Sny

Post autor: Fergie »

A mi się dzisiaj śnił mój dzień... Normalnie byłam w szoku kiedy budzik zadzwonił, bo mi się wydawało, że jest 19:00 i że ide właśnie na przedstawienie do awf-u a tu się okazuję, że dopiero 6:30 rano :emm:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Charlotte
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 26.04.2005, 18:51
Lokalizacja: Wyspa na oceanie :D

Re: Sny

Post autor: Charlotte »

Hehe. Jeszcze jest trochę czasu do tego przedstawienia, więc wszystko się może zdarzyć :lol:

A mi ostanio śniło się, że poszłam z mamą do drogerii i okazało się, że likwidują sklep a na jego miejscu budują sklep zoologiczny. W drogerii stały już klatki ze zwierzętami. I moja mama mówi: ,,Może kupimy drugiego królika?" (mam już jednego) a ja na to ,,Dobra, tylko nie wiem, którego wybrać. Ten ma takie piękne, klapniete uszy, a ten jest rude plamki. . . " i w końcu wyszło na to, że kupiłam 2 króliki i jednego chomika. Najgorsze jest to, że nie pamiętam jak to się stało. :D :D
And nothing else metters. . .
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sny

Post autor: =MiLi= »

A mi się dziś śniło, że się całowałam z jakimś nieznajomym gościem.. :zdziwko: ale fajny był ;):P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Sny

Post autor: Virgin »

Kilka dni temu śniło mi się, że całowałam się z jednym gostkiem i odgryzłam mu język :twisted: :mrblue: :mrblue: :mrblue: hehehehehehe
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Sny

Post autor: =MiLi= »

Virgin pisze: i odgryzłam mu język :twisted: :mrblue: :mrblue: :mrblue: hehehehehehe
Ludożerka chce cukierka :twisted: :twisted: :wink:
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Sny

Post autor: vanessa »

Virgin pisze:Kilka dni temu śniło mi się, że całowałam się z jednym gostkiem i odgryzłam mu język :twisted: :mrblue: :mrblue: :mrblue: hehehehehehe
niczym w Kill Bill :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ble.. :oops2:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sny

Post autor: SkaTe_GirL »

Mi sie dzis snilo ze z okna wyskoczylam :zdziwko:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Sny

Post autor: vanessa »

a mnie sie dzisiaj snilo ze jest niedziela i ze mama mi mówi ze moge sobie pospac dluzej i zebym sobie wylaczyla budzik... to ja chlastt budzik... w rezultacie zaspałam... i spoznilam sie na dwie godizny :mrgreen: 8)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ