FILM WSZECHCZASÓW

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Spaider »

Opłaca sie sciągac film mib 2?
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: bober »

Spaider pisze:Opłaca sie sciągac film mib 2?
ja to sciaglem i mi sie nie podobalo !
jak dla mnie zbyt glupie ;) choc moze i nawet lepsze od 1 czesci :D :roll:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: macey »

ja bym sobie chętnie oglądnął... :P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Paweł »

Jeżeli chodzi o MIB2 to ogladałem i uwazam, że film jest naprawde świetny i mozna poświecic te kilka godzin aby go ściagnąć (ze sklepu) ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Spaider »

Mój kompel chce żebym mu sciągnoł i sciągam zobaczymy jak obezje dam opinie:P
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Piqs - X »

Dla mnie to nudne bylo :P .. szczerze ;)
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Juleczka »

Pawe? Florczak pisze:dla mnie filmem numr jeden sa˛:
Shrek
Matrix
MiB 8)
MiB 2
Dzien´ Niepodleg?os´ci
Marsjanie atakuje˛
i wiele wiele innych :lol:
oj pawel to co napisales to taka zenada ze powinienes to wykasowac!!!!
Zastanow sie copiszesz film wrzechczasow??? MiB 2??? widziales to w ogole???? to bylo tak slabe ze chcialam wychodzic w polowie seansu a dla ciebie to film wrzechczasow??? zalosne..pawel zalosne....Taki z ciebie znawca ja ze mnie facet!!!
Ja nie umiem wytypowac filmu wrzechczasow bo to zbyt powazna sprawa ale wydaje mi sie ze najblizszym tego tytulu jest Ojciec Chrzesny to na tym filmie wzoruja sie wszyscy ale jak pisalam to nie jest pewne....
A jesli wy uwazacie ze ilmy z alienkami sa najlepsze to sorry ale chba pomylilam foroom? macie jakies inne typy oprocz tych zupelnie plytkich komercyjnych i kreconych tylko dla rozrywki??? hmmm?? halo jest tu kto??? tak myslalam... nic takiego na oczy nigdy nie widzieliscie
I love Mr. W.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Paweł »

o gustach się nie dyskutuje Juleczka :!: :wink:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Juleczka
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 13.10.2002, 16:27

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Juleczka »

to nie sa gusta tovsa fakty!!
ten film byl baaardzo slaby bardzo bardzo
wszyscy to mowia
poza tym trudno aby druga czesc byla inna


*** tekst został skasowany poniewaz nie był zgodny z regulaminem ***
I love Mr. W.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Piqs - X »

Piqs - X pisze:No tak .. faktycznie :D .. Czyli .. 'Przeminęło z wiatrem' tez wwszscy znają :P .. A ja chcialbym jeshcze nadmienić pare filmów .. a mianowicie .... cztery czesc Aliena :P Alien, Aliens, Alien4 i Alien Ressurection a także I cześć Predka (Arnoldzik jako maszyna do zabijania, tak? ;))
Czy ja tu mówię, że Alien to film wszechczasów. nie .. chce tylko zaznaczyć, że mi sie podobają :] ...a z reszta
Paweł Florczak pisze: o gustach się nie dyskutuje Juleczka
Holl
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 29.10.2002, 23:49
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Holl »

Jest wiele zarabistych filmow ale jakos film ktory moge ogladac setki razy non stop to jest "Twierdza" z seanem conerym ;)
Splendor to jest squad
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: bober »

nom film jest spoko :)
mam nawet jego cala plyte z soundtrack'iem 8)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Holl
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 29.10.2002, 23:49
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Holl »

A soundtrack do twierdzy swoja droga jest wypasiony czesto go slysze, a co do ostatnich fajnych filmow to bardzo podobal mi sie "trzynascie duchow" i w sumie "E=MC2" duzo ludzi mwie ze film beznadziejny ale mysle ze jest nawet nawet
Splendor to jest squad
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: bober »

oba te filmy ogladalem ale nie przypadlmy mi szczegolnie do gustu :?
jak masz czas to daj ich recenzje :) moze ktos tego nie widzial 8)
http://www.strefazso9.com/forum/viewtopic.php?t=183
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
KeL
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 20.01.2003, 01:49
Lokalizacja: Świdnica

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: KeL »

Wszystko zalezy od tego jak definiujemy film wszechczasow. Jezeli chodzi o rekordy ogladalnosci to Matrixa wlozylbym miedzy Titanica a Przeminelo z wiatrem. Jesli chodzi o filmy absolutnie genialne to wydaje mi sie, ze na pierwszym miejscu postawilbym PI a kilka kolejnych miejsc zajelyby filmy Davida Lynch'a z Zagubiona Autostrada i Mulholland Drive na czele. Jest jeszcze cala masa filmow, ktore powinny sie znalezc na liscie najlepszych z najlepszych ale chyba nie o to tutaj chodzi zeby wymieniac wszystkie...
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Liszu »

Temat brzmi filmy wszechczasow a tu widze glownie liste box office z ostatnich lat. Mysle ze szanujacy sie kinoman potrafi odroznic "produkt" od kina autorskiego, ktore to powinno miec tutaj wiecej do powiedzenia (choc nie twierdze ze tylko i wylacznie). Zastanawiam sie wiec co z filmami Kubricka, Aronofskyego, Lyncha, Weira, Cronenberga?? Film wszechczasow artystycznie : "Mullholand Drive" Davida Lyncha, "Pi" Darrena Aronovskyego, "Mechaniczna Pomarancza" Stanleya Kubricka.
Pod wzgledem rozmachu królowac beda megaprodukcje Hollywood i tu na pierwszym miejscu chyba tez z sentymentu podam tytul niezbyt lubiany przez krytykow czyli Terminator 2. Ten film zmienil wiele w dziedzinie kina sci-fi i choc teoretycznie banalny to trudno nie zauwazyc ze dzisiaj wiekszosc scen w wielkich produckjach to czysta kopia ujec z filmu Jamesa Camerona. I jeszcze slowko do Juleczki : nie zgodze sie z tym ze Obcy to film slaby. Jesli brac pod uwage cala serie to jest to zdecydowanie najbogatsze stylistycznie kino science - fiction. Pierwsza czesc to mroczny i klaustrofobiczny momentami klimat wsparty chora wyobraznia H.H. Gigera - tworcy scenografii i postaci obcego. Druga czesc to z wielkim rozmachem nakrecone kino akcji ale przez pierwsza godzine dobrze sie napedzajace. Poza tym tutaj scenografia przechodzi ludzkie pojecie (piekna sprawa). Trzecia - minimalistyczne i pordzewiale w swej estetyce dzielo Davida Finchera, ktory nie wiedziec czemu ogloszony zostal debiutantem dopiero przy okazji filmu "Siedem". Czwarta czesc oblesna w europejskim stylu choc niestety nie po europejsku niesmaczna i skrajnie przesadzona w koncowce. Mysle wiec ze cala seria jest dobrym wykladnikiem tworczosci kolejnych rezyserow mimo iz Ridley Scott (ten od jedynki) zdecydowanie obnizyl loty ostatnio robiac kino typowe dla mistrza infantylnosci - Stevena Spielberga
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
KeL
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 20.01.2003, 01:49
Lokalizacja: Świdnica

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: KeL »

I tak oto Liszu po krotce strescil historie wspolczesnego kina :wink:
Ja rowniez uwazam trylogie Obcego tak jak trylogie Gwiezdnych Wojen (bo pierwsze 3 EPIZODY to juz dla mnie nia sa Gwiezdne Wojny) za absolutnie genialne. Jest to co prawda komercyjne kino akcji ale wykonane z wielkim rozmachem i w pieknym stylu. Tez mnie troche irytuje gdy ktos za film wszechczasow uznaje MiB - niedlugo dojdzie do tego, ze na forum pojawi sie tylul "Marsjanie Atakuja" - to bylby szczyt wszystkiego... Pozostaje nam tylko zyc nadzieja, ze ludzkosc kiedys dorosnie do tego, ze film przestanie byc tylko zrodlem prostej rozrywki a stanie sie bodzcem do refleksji i kontemplacji. 2 slowa do kolegi Lisza: w moich typach na film wszechczasow zaznaczyla sie obecnosc Aronofskiego i Lyncha a o filmach Kubricka nawet nie wspominalem, bo mialem swiadomosc, ze nikt nie slyszal o Odysejach a nawet jesli probowal ktoras obejrzec, to na bank nie wytrzymal do konca :P

Pozdro !

P.S. Liszu - jeszcze jedno - nie rob wrzutow Juleczce - nie dosc, ze jest jedyna przedstawicielka plci pieknej na forum to widac, ze zna sie co nieco na filmie. Posdroofka dla Juleczki !
...and all that could have been.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Paweł »

KeL pisze:nie dosc, ze jest jedyna przedstawicielka plci pieknej na forum
i tu sie kolego niestety mylisz :zdziwko:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: root »

macey pisze:ja bym sobie chętnie oglądnął... :P
to sobie ściąg =P
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: FILM WSZECHCZASÓW

Post autor: Spaider »

Jak myśliście Władca Pierścieni Dwie Wieże jest filmem wrzechczasów???
ODPOWIEDZ