[Wasze nicki] Historia :)

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Pan_Wielkie_D
Młody aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 08.02.2005, 00:51
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Piła/Toruń

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: Pan_Wielkie_D »

Mój nik powstał od tego że w pewnej internetowej grze nick Damian którego zazwyczaj używam był zajęty. A że Damian pisze sie z wielkiej litery to poprostu wymyśliłem Pan_Wielkie_D :D
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: ORZO »

Orzech(nie od nazwiska,tylko od fryzury "na czapę" którą nosiłem w drugiej klasie podstawówki,no co?taka była wtedy w modzie :nom: )--->Orzi--->Orzo
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: agulec »

Babcia tak na mnie mówi ^^ I to jest takie miłe w jej ustach, że mi się spodobało i tak się podpisuję ostatnio
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: =MiLi= »

a na mnie babcia mowi Lenka :) albo Starucha ;)

Agulec :) fajnie :P czyli pewnie masz na imie cos w stylu Agnieszka? Agata? :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: agulec »

Agnieszka na chrzcie mi dali....:) Ekhm...starucha? xD ciekawe :mrgreen:
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: =MiLi= »

ja sobie Agnieszka na bierzmowaniu wzielam :D lubie to imie :) Starucha to dlatego ze najstarsza wnuczka jestem :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: JaGaKi »

heh :P no to wang pokazał to odkopujemy - moja godność -Jaromir
Ksywa JaGaKi - widzi ktoś podobieństwo?:D
Przez jakiś czas nazywali mnie kolejarz (niektórzy dalej mnie tak nazywają)
Później railman
następnie JaGa (kłopotliwie, mamy jedną Jadźke w klasie i wszyscy się dziwią czemu na słowo "Jaga" odwraca się facet i dziewczyna :) )
a teraz JaGaKi :)
Ostatnio zmieniony 12.08.2006, 02:43 przez JaGaKi, łącznie zmieniany 1 raz.
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
lena.
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 27.04.2005, 21:33
Lokalizacja: :)

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: lena. »

moj nick wzioł sie od tego ze kiedys tak na mnie mowili :lol: nawet nie pamietam dlaczego :lol:
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: Madzior »

Mój nick jest poprostu od imienia, jak wszystkie moje:) bo jakoś nigdy nie mogę wymyślec nic innego (bo myślenie nie jest moją mocną stroną) :)
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: kwitnace-magnolie »

inspiracja - haiku :wink:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: Yatamanka »

a u mnie było tak -
podobno "strzelam" mangowe minki < czyt. szurnięte jak ja sama :roll: > a że moi kochani znajomi z najfajniejszym facetem jakiego znam - moim przyjacielem - na czele uwielbiali anime Yataman , to wymyślili połączenie imienia tego ich bohatera razem z moim imieniem :P i tak oto najpierw była YatamAnka, później powstała Yatamanka , a teraz ewoluowała na Yatka :P Ale tego skrótu używają tylko bardzo nieliczni :P a konkretnie to jeden jedyny kolega :twisted:
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: anuśka :) »

anuśka :) - hmm... historia... w sumie to sama to wymyśliłam od mojego imienia :P
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: s0rr0w »

Ooo jeszcze się tu nie wpisałam? :D

s0rr0w wzięło się od utworu mojej ukochanej kapeli - Nightwish. Dokładnie z utworu Sleeping Sun ('sorrow has a human heart), a że na wp.pl 'sorrow' było już zajęte, to zamieniłam 'o' na '0' (zero :p) i tak powstała moja ksywka :D
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: Megan7 »

widze ze czas wpisac sie tutaj :P Megan.. o ile dobrze pamietam to Anka mi to wymyslila, a 7 dodalam bo samo megan juz bylo zajete:)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: Blood On The Ground »

Blood On The Ground- jeden z bardzo wielu nicków. Jeden z niewielu, które naprawdę lubię. Może z zamiłowania do wampirów, kto wie. W każdym bądź razie wymyślony bardzo spontanicznie- jak zresztą wiekszość,gdzieś w głowie koło 2 w nocy (;
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: Offik »

moj pierwszy nick jaki wymyslilem sobie na necie brzmial krzsztoff (oczywiscie od mojego imienia) dość długo takim nickiem wlasnie wszędzie sie podpisywałem (zapewne na wielu forach nadal wlasnie taki mam login :P ) pozniej któryś z kolegów stwierdził ze tak za długo jest i zaczął pisac do mnie off, a jakieś dziewczyny na czacie (prowadziłem wtedy radio internetowe) zdrobnily to do offik i tak zostało :) czyli generalnie pochodzenie od mojego imienia

krzysztof > krzsztoff > off > offik
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: melOn »

bajka Walter Melon =>
w szkole gadalysmy z kolezanka o tym i kolega podsluchal i od tamtej pory jestesmy MelOny xD
hehehe bez skojarzen (:
Stokrotka88
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 08.01.2006, 01:14
Lokalizacja: Malbork

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: Stokrotka88 »

U mnie było tak........ mój chłopak pierwszy tak do mnie powiedział jak zaczeliśmy się ze sobą spotykać i tak zostało. Podoba mi się :wink: Lubię, kiedy tak do mnie mówi, albo Cukiereczek :wink: , bo stwierdził, że jestem słodziutka :D
"Bo dwie twarze każdy ma,
pierwszą tylko on sam zna,
drugą świat a twarze dwie,
różnią sie jak noc i dzień..."
bjedrona
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 02.01.2006, 19:21
Lokalizacja: Chełm

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: bjedrona »

A mój się wziął stąd, że chciałam się nazwać SkaTe_GirL, ale ktoś perfidnie już to wykorzystał, Paweł też było zajęte, żeby było śmieszniej Phantom też już jakiś był na forum, no więc, ponieważ zużyli wszystkie moje ksywy, musiałam wymyślić coś równie głupiego, no i po przebytej rozyczce (kiedy to mialam cudaczne kropki na ciele :-) )wynalazlo sie "bjedrona". I fiuuuuu...
Tak właśnie powstał czokapik.
A teraz przyznać się, czy ktoś mi uwierzył :mrgreen:
A jak jeszcze raz taki temat się pojawi na forum (bo ktos zapomni, ze juz jeden taki jest), to mój humanistyczny umysł nie nadąży z wymyślaniem nowych bajeczek na temat mojego nicka :twisted:
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: [Wasze nicki] Historia :)

Post autor: Offik »

bjedrona pisze: A jak jeszcze raz taki temat się pojawi na forum (bo ktos zapomni, ze juz jeden taki jest), to mój humanistyczny umysł nie nadąży z wymyślaniem nowych bajeczek na temat mojego nicka :twisted:
w to akurat wątpie:) moderatorzy dzialaja tu bardzo sprawnie :) i przypominają w razie czego o takowym temacie ... jesli ktos by zapomnial i zalozyl nowy
ODPOWIEDZ