Zwiazek

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Zwiazek

Post autor: Fighter »

Komu zalezy bardziej na zwiazku, kobiecie czy mezczyznie?????.
Kto bardziej sie przyklada by ow zwiazek pielegnowac???.
Zapraszam do wspolnej klotni :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwiazek

Post autor: Anuś »

chyba raczej płci pięknej... :) Aczkolwiek wszystko zależy od związku. ale w 75% to chyba kobietkom, a w 25% mężczyznom :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: Zwiazek

Post autor: M_a_R_o »

Ja tam sie na tym nie znam.... aczkolwiek wydaje mi sie, ze to zalezy od osobowosci.... jednak chyba ogolnie zgadzam sie z Anusia25 :)
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Zwiazek

Post autor: mmloda »

M a r o ja powiem ci za ja tez sie na tym nie znam ale jednak ydaje mi sie ze dobrze ocennila tak wiec chyab jednak KOBIETA
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: Zwiazek

Post autor: Indianka »

To chyba zalezy od konkretnej jednostki, nie mozna powiedziec, ze kazdej kobiecie albo kazdemu mezczyznie bardziej zalezy na zwiazku 8)
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Zwiazek

Post autor: Wang »

I ja zgadzam się w pełni z Indianką! Nie można mówić, że to kobiecie bardziej zalezy, a facet to np. zawsze zdradza! Nie można szufladkować płci. Wszystko zależy od człowieka. Ja osobiście znalazłem się w kilku związkach z kobietą... i ZAWSZE wychodziło, że to mi najbardziej zależało na utrzymanie tego związku, ja się bardziej angażowałem... itd.
Veni Vidi Vici
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwiazek

Post autor: ylka »

Ja uwazam, ze to wszystko zalezy... Sa przeciez np. takie dziewczyny, ktore maja chlopcow tylko po to, aby miec. Takie lamaczki serc ;). Ale i chlopcy sa rozni... Zgadzam sie z WANG i INDIANKA :D.
smile like a melon slice : )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Zwiazek

Post autor: SkaTe_GirL »

Zgadzam sie z poprzadniczka : -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Zwiazek

Post autor: Montana »

Ja tradycyjnie zgadzam sie z Wangiem. Tylko, ze kurcze ja mam tak, ze to mi bardziej zalezy...I wlasnie nie wiem dlaczego tak sie dzieje.
Ale powiem Wam, ze obojetnie czy ktos jest Cassanova, czy lamaczka serc w koncu "wpadnie" tak naprawde i wtedy skonczy bawic sie uczuciami innych. To dowiedzialam sama, na wlasnym przykladzie :)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Zwiazek

Post autor: Piqs - X »

Ja bardzo lubie pielegnowac kwiatki ;p . bp wtedy rosna ladne .. zielone .. natomiast milosc .. jeshcze nigdy jej nie podlewalem :D
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwiazek

Post autor: Anuś »

To czas najwyższy!! :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Zwiazek

Post autor: Piqs - X »

Anusia25 pisze:To czas najwyższy!! :)
W takim razie czas najwyzszy kupić konewkę z pradziwego zdarzenia ! .. Jaką proponujecie ?
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zwiazek

Post autor: Anuś »

zieloną :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ