Jak zacząć ?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
ja
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 06.10.2002, 15:52

Jak zacząć ?

Post autor: ja »

Wszyscy tu wypisujecie jak to najlepiej poprosic dziweczyne o chodzenie itp. a to akurat moim zdaniem nie jest najtrudniejsze. Najtrudniejsze jest to, jak podoba Ci sie jakaś dziewczyna a ona nie ma wogóle pojęcia o tobie :( np. Ja mam taki przypadek - w jednej z klas mojej szkoły jest dziewczyna (w moim wieku), podoba mi sie bardzo, ale wogóle nie wiem jak zacząć z nią jakąkolwiek rozmowe :( Niestety ona zwykle jest w towarzystwie sporej grupy kolezanek co jeszcze bardziej utrudnia mi zadanie :( Mozecie cos poradzic ? :cry: :cry:
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ANO »

moze poprostu podejdź i zagadaj :?: :mrgreen:
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak zacząć ?

Post autor: bober »

wynajmij detektywa - niech dowi sie co ona lubi jakie co sie jej podoba a co nie i potem wykozystaj ta wiedze :mrgreen:
oczywiscie zamiast detektywa moze byc twoj kumpel :P
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ANO »

Poseł Detektyw Rutkowski, zwany pogromcą Czeskiej Policyji..... :mrgreen:
ja
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 06.10.2002, 15:52

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ja »

Chodzi mi o sam poczatek - jak zacząć, aby nie zostac wyśmianym przez stojącą obok grupkę ? :(
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak zacząć ?

Post autor: bober »

a ona cie woogole zna ?
wie jak masz na imie chociarz??
czy kompletnie nic ??
w tym 2 przypadku sprawa przedstawia sie trudniej :| :roll:
trzeba by sie troche nameczyc :wink:
wiec moze opisz dokladniej co i jak :idea:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ja
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 06.10.2002, 15:52

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ja »

No, właśnie ze problem w tym, ze ona mnie wogóle nie zna (nie wie wogóle o tym, ze ja istnieje :( ) Czasem widuje ją w szkole przechodząc obok niej, lecz kompletnie nie mam pojęcia jak mam do niej zagadac :cry: :cry: :cry: :cry:

PS. Ale szybko odpisujecie :o
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ANO »

może spróbuj zapoznać się z nią drogą pośrednią, przez jakieś kumpla co ją zna, czy kumpele.... to by było chyba najłatwiej....
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak zacząć ?

Post autor: bober »

zgadzam sie najlepiej jak bys znal jej kolozanke [najlepiej dobra kolezanke] i moze bys za jej pomoca dotarl do tej wybranej :idea:
chodzi mi o to ze przykladowa szed bys z ta kolezanka tamtej co ci sie podoba i spotkal wtedy ja ... wtedy rozmowa sama z siebie by wynikla bo w koncu byscie juz sie wtedy poznali no nie ? no :)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ja
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 06.10.2002, 15:52

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ja »

ANO pisze:może spróbuj zapoznać się z nią drogą pośrednią, przez jakieś kumpla co ją zna, czy kumpele.... to by było chyba najłatwiej....
Nie znam zadnego kumpla ani zadnej kumpeli którzy by Ją znali - nowa szkoła, do której chodzimy dopiero miesiąc - nikt nie zna nikogo z innych klas :(
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak zacząć ?

Post autor: bober »

no to wiesz w takiej sytuacji musisz byc stanowczy i sam sie wszystkim zajac .....
czyli sam musiasz do niej zagadac na przerwie w stoluwce czy cos ... starczy zwykle "czesc" i dalej sie potoczy samo
i nie przejmuj sie ze jest ciagle w towarzystwie kolezanek ..... w koncu zawsze tak nie bedzie :P
a jak bedzie to musisz byc jeszcze bardziej stanowczy i zdecydowany i zagadac do niej w w towazystwie jej kumpelek ....... ale zapewniam cie ze to zrobi pozytywne wrazenie !!
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ANO »

zgadzam się z boberem, poprostu cze i kręcimy jedziemy ;)
ja
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 06.10.2002, 15:52

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ja »

Cos trzeba będzie wykombinowac :? Dzięki za rady...
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ANO »

nie ma sprawy, zawsze do uslug....
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak zacząć ?

Post autor: Paweł »

może troche spóźniony, no ale zawsze....

otórz w byłej szkole mój kumpel miał ten sam problem. Ja głupek powiedziałem mu wprost, że ma do niej podejść i powiedzieć jej prosto z mostu, że mu się podoba i czy z nia pójdzie do kina. On mi uwierzył :mrgreen: :twisted: i podszedł do niej i tak jej powiedział :lol:
Ona się zgodziła, on wybulił kase na kino i się udało. Potem nastepne spotkanie i jeszcze następne..... a potem chodzili ze soba przez..... dwa miechy, ale nie to jest ważne. Najwazniejsze jest to, że jeżeli podejdziesz do niej i walniesz prosto z mostu to jest duza szansa, że zadziała :lol:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Jak zacząć ?

Post autor: bober »

nie ma za co :mrgreen:

a jak takich doradcow nigdzie indziej nie znajdziesz :P
i to za friko ;)
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak zacząć ?

Post autor: Paweł »

bober pisze:a takich doradcow nigdzie indziej nie znajdziesz :P
i to za friko ;)
:mrgreen: zgadzan się 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Jak zacząć ?

Post autor: dwie »

nio nio temacik szpoko grupk kolezanek hmmmmm to ty podejdz z grupa kolegow i zaproponujcie spotkanie dla wszytkich i tak bedziesz mial potem wieksze pole do popisu hehe lepiej sie poznacie i rozmowa sama bedzie sie nasowac:)pofodzonka papaty
DRACO
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 28.09.2002, 18:57
Lokalizacja: I po co :P

Re: Jak zacząć ?

Post autor: DRACO »

tesh trochem spóźniony text ale zawsze coś...

miałem kiedyś tego samego problema ale miałem dojście do dziewczyny przez kolegę...ale nie otym kciałem...oni wszyscy rację mają.skoro boisz się wyjść na idiotę przed koleżankami to ja złap np jak będzie wychodzić ze szkoły albo w szatni.po prostu moment kiedy będzie sama.zapytaj ją o jakiś banał.czy chodzi do tej kalsy czy coś innego.po prostu przeprowadź wywiad czy nie macie o czymś pogadać (podsłuchaj ją na przerwie kiedy będzie z koleżankami).może poobgadujecie nauczycieli,albo omówicie jakież to problemy macie z jakichś przedmiotów itp.rozumisz?
Raz się żyje, potem się tylko straszy...
Ja straszę już dziś!!!
ja
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 06.10.2002, 15:52

Re: Jak zacząć ?

Post autor: ja »

DRACO pisze:(...) rozumisz?
no
ODPOWIEDZ