linux - kto ma ;-)

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: linux - kto ma ;-)

Post autor: M_a_R_o »

shyduo pisze:Ja mam Mandrake'a jako drugi system, bo niestety w dzisiejszych czasach strasznie ciężko się żyje bez Windy. Myslę, że trochę przesadziłeś ghost. To właśnie na zachodzie Linux jest popularny. Uważasz, że to Polska ciągnie do przodu linuxowy świat?? To wielkei sorki, ale z tego co mi wiadomo to nie w Polsce powstał Linux
Nom masz racje... w ogole Linux jest bardzo popularny w wielu krajach i staje sie coraz popularniejszy. No a na zachodzie, zwlaszcza w USA te systemy sa naprawde bardzo popularne... nie tylko linux ale takze inne systemy uniksowe. Hm.. ja obecnie mam dwa systemy bo co jak co, ale grac to praktycznie sie nie da na linuksie niestety. Microshit wqrza mnie najbardziej tymi cenami..eh.. no ale w koncu musza podniesc ceny o "pare" groszy zeby cos zyskac ;). Szkoda gadac...
Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals. - Dr. James Naismith, the father of basketball
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: linux - kto ma ;-)

Post autor: Plik »

btw: da sie grac na linuksie w gry z windowsa;]
program Wine.
pozdrawiam.
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: linux - kto ma ;-)

Post autor: M_a_R_o »

No tak pod emulatorem sie da ;), ale nie wszystkie gry niestety dzialaja :roll: .. i moje ukochane NBA 2005 niestety nie dziala ;), wiec lipa.
Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals. - Dr. James Naismith, the father of basketball
Plik
Młody aktywny
Posty: 142
Rejestracja: 04.04.2004, 09:35

Re: linux - kto ma ;-)

Post autor: Plik »

ano
ale i tak linux rlz ;]
jush niedlugo [mam nadzieje] uniksy zrewolucionizuja rynek komputerowy.
jaha;]
Linux Slackware 2.4.29 in 686.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: linux - kto ma ;-)

Post autor: Fergie »

Plik pisze:ano
ale i tak linux rlz ;]
jush niedlugo [mam nadzieje] uniksy zrewolucionizuja rynek komputerowy.
jaha;]
ale puki co wole zostać przy windowsach :D:P
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: linux - kto ma ;-)

Post autor: shyduo »

Plik pisze:ano
ale i tak linux rlz ;]
jush niedlugo [mam nadzieje] uniksy zrewolucionizuja rynek komputerowy.
jaha;]
Niestety mocno w to wątpie. Dlaczego?? Ponieważ unix jest stary, myślę, że rewolucją byłby inny system, zbudowany od nowa. Jest nadzieja także w Linuksie, który jest oparty na Uniksia, ale niestety jego zaleta (open source) jest też jego wadą. Ostatnio byłem na wykładzie w jednej z Łódzkich szkół wyższych i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy. Chyba studia informatyczne to jest cos dla mnie :]
Zdziesław
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 19.01.2005, 19:51
Lokalizacja: Kalafior

Re: linux - kto ma ;-)

Post autor: Zdziesław »

podziwiam grasz w gre w ktorej sie lazi murzynami i do nich nie strzela :tak: :neee: :hihi:
ODPOWIEDZ