KOCHAM

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

KOCHAM

Post autor: Anuś »

No więc co dla was oznacza to słowo, ilu osobom je powiedziliście (pomijając rodzinę :) ) i po jakim czasie znajomości??
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: KOCHAM

Post autor: macey »

ja musiaem napisac wypracowanie ... "interpretacja słowa "kochac" aaaale nie chce mis ie pisac.. :>
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: KOCHAM

Post autor: Montana »

hmmm ja powiedzialam to raz i bardzo tego zaluje....Dlaczego? Dlatego, ze powiedzialam to komus, kogo tak naprawde nie kochalam. Zrobilam tak, bo mi sie wydawalo, ze to jest prawdziwe uczucie, jednak po jakims czasie okazalo sie to wielkim bledem. A zeby bylo jeszcze glupiej to ten, ktorego naprawde kochalam nie powiedzialam tego, bo nie doszlo do takiej okazji....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: KOCHAM

Post autor: ::PiotreK:: »

slowo te powiedzialem do jednej osoby ponad pól roku temu i do tej pory jej to powtazam mam nadzieje ze to potrwa jak najdluzej
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: KOCHAM

Post autor: Magduś »

Miałam to komuś napisać, powiedzieć ale jakoś tak sie nie złożyło ale wiecie- nie załuję bo życie toczy się dalej!!!!
P.S. Anka- KMÓ ;P
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: KOCHAM

Post autor: Anuś »

aha KMÓ :) Ja KOCHAM nie powiedziałam jeszcze nikomu bo nikogo nie kochałam. Na nikim mi tak nie zależało...I nie żałuę. Gdybym powiedziała to bym żałowała
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: KOCHAM

Post autor: Indianka »

Kocham... Tak, powiedzialam to kilka razy... Ale na pewno czesciej "kocham go" niz "kocham cie"...
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: KOCHAM

Post autor: SkaTe_GirL »

a ja czesto "kocham Cie" swojemu psu mowie ;P
No i w zartach ;P Jak jakis kolega cos tam mi wrzuci to mu mowie "taaaa, tez Cie kocham" ale to sie nie liczy chyba ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: KOCHAM

Post autor: Mirriam »

Ja powiedzialam KOCHAM jednej osobie i zastanawiam sie teraz czy to na pewno bylo szczere. KOCHAM jeszcze czasem mowie mojemu przyjacielowi, ale to jest bardziej ''kocham'' siostry do brata, a nie dziewczyny do chlopaka.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: KOCHAM

Post autor: Piqs - X »

"kochac, jak to latwo powiedziec' lalalal ; p .. ja tu se swistu swistu, a tu temat czeka; p .. ja moofie kocham cie mamusi siostrze tatusiowi ... narazie tylko tyle ; p ..i jeshcze kroliczkowi
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: KOCHAM

Post autor: DianaR »

Ja kiedyś powiedziałąm. I ta osoba przez rok to perfidnie wykorzystywała. Po roku się obudziła i zauważyłam co się dzije. Mineło dużo czasu i kilku facetów chciało to usłyszeć. Ja wolałam zerwać niż cokolwiek poczuć. A teraz... mam kogoś. Powiedziałma mu to narazie dwa razy i... nie żałuje jak narazie. I wiem, że on mnie też kocha. I to jest piękne.

P.S.
Chyba się zaczynam rozczulać!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: KOCHAM

Post autor: Basko »

Mnie baaaaaardzo bawili chłopcy, którzy będąc ze mną przez tydzień albo jeszcze krucej i mówili mi, ż emnie kochają i myśleli, że mam kisile w majtach i zaraz to też powiem. Ale nie ze mą te numery. Do tej pory dwóm chłopakom powiedziałam, że ich kocham: swojemu pierwszemu powaznemu, na długą metę i obecnemu bo to co do niego czuje to może być to coś. Chociaż mam dopiero 16 lat i jestem pewna, że jeszcze jest przede mna ta prawdziwa dojrzała miłość. Narazie nie będę się o niej wypowiadała.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: KOCHAM

Post autor: Piqs - X »

Basko pisze:jestem pewna, że jeszcze jest przede mna ta prawdziwa dojrzała miłość. Narazie nie będę się o niej wypowiadała.
To po co chodzisz z obecnym ?!?! Dla jajec ?!?! ...
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: KOCHAM

Post autor: DianaR »

Nie chodzi się z nikim dla jajec. jak coś to dla zdocywania doświadczeń. A tak wogóle jak nas do kogoś ciągnie to nigdy nie wiemy w co się to przerodzi!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: KOCHAM

Post autor: bober »

Oj piqs..... nie widzisz..... nie rozumiesz....... nie umiesz rozpoznać..... taniej lali(-idiotki ?) ?
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: KOCHAM

Post autor: DianaR »

Czy to ja mam być tą tanią lalą???????????????????????????? :emm:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: KOCHAM

Post autor: Basko »

Piqs - X pisze:
Basko pisze:jestem pewna, że jeszcze jest przede mna ta prawdziwa dojrzała miłość. Narazie nie będę się o niej wypowiadała.
To po co chodzisz z obecnym ?!?! Dla jajec ?!?! ...
Nie jestem z nim dla jajec. Czuje do niego jakieś głębsze uczucie, ale skąd mam wiedzieć czy to właśnie jest miłość. Wydaje mi się, ż ejestem za młoda, żeby stwierdzić to w 100%.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: KOCHAM

Post autor: Basko »

bober pisze:Oj piqs..... nie widzisz..... nie rozumiesz....... nie umiesz rozpoznać..... taniej lali(-idiotki ?) ?
Jeżeli było to o mnie, to nie wiem dlaczego wrzucasz na kogoś za jego poglądy. Chyba nie o to na forum chodzi. I napisz z którego zdania mojej wypowiedzi stwierdziłeś, że jestem idiotką??
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: KOCHAM

Post autor: bober »

DianaR pisze:Czy to ja mam być tą tanią lalą???????????????????????????? :emm:
Nie Diana, nie Ty, przepraszam, że tak pomyslałaś, poprostu napisałaś posta zaraz przede mną i tak to wyglądało.

No Basko, po czym wnioskuje? Wnioskuje, po całości Twojej osoby, a raczej po jego szczątkowym obrazie jaki nam prezentujesz na forum, nie będę kłamać, dla mnie jesteś osobą poprostu niższego rzędu/niższą morlanie i nie mam dla Ciebie większego szacunku niż do tego 'techno boya', o którym niedawno ktoś pisał (chyba mmloda). Jednym postem ośmieszasz drugi i robisz z siebie nie powiem kogo, w swój prostacki sposób bycia 'dziewczyną w różowym ubranku'.
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: KOCHAM

Post autor: Piqs - X »

bober pisze:Oj piqs..... nie widzisz..... nie rozumiesz....... nie umiesz rozpoznać..... taniej lali(-idiotki ?) ?
Właśnie bober rozpoznaje :D ... ale jestem ciekaw co nowego ona napisze w odpowiedzi na taki post ;)
ODPOWIEDZ