Trudne pytanie

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Średniowiecze

Post autor: Fighter »

bip pisze:Dzisiaj ten cytat wydaje mi się trochę nieaktualny. Uważam że lepiej być żywym mięczakiem niż bohaterem trupem :wink:
Kazdy ma swoje cele i wartosi w zyciu. Dla mnie osobiscie honor jest czyms waznym. Jest to cos co mowi wiele o czlowieku. Idac przez zycie wole walczyc z przeciwnosciami, niz chowac ogon pod siebie.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
bip
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 28.06.2004, 20:07
Lokalizacja: .. a po co wam to

Re: Średniowiecze

Post autor: bip »

Fighter pisze:
bip pisze:Dzisiaj ten cytat wydaje mi się trochę nieaktualny. Uważam że lepiej być żywym mięczakiem niż bohaterem trupem :wink:
Kazdy ma swoje cele i wartosi w zyciu. Dla mnie osobiscie honor jest czyms waznym.
Jak najbardziej to szanuje :)
Ciesz się każdym dniem, jakbyś to własśnie na niego, czekał całe życie ..... :))))))
Mróweczka :)
Młody rozbrykany
Posty: 390
Rejestracja: 23.07.2004, 15:14

Re: Trudne pytanie

Post autor: Mróweczka :) »

to prawda.. jak bylam mala to wszyscy mnie straszyli życie... umieralam ze stechu...
Kuba-Gorzów
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 15.10.2004, 13:08
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.-Polska

Re: Trudne pytanie

Post autor: Kuba-Gorzów »

to prawda.. jak bylam mala to wszyscy mnie straszyli życie... umieralam ze stechu...


może z ktoś wie jak się zakłada steonkę WWW , a może jego kolega wiem to jak toś by wiedział to nich się zgłosi. O.K??

pozdrawiam :wink: :twisted:
tylko Gorzów STAK KS!!!
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Trudne pytanie

Post autor: tynka:) »

hmm cholerna prawda...:)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
devitto
Szalony pismak
Posty: 531
Rejestracja: 14.10.2004, 21:05
Lokalizacja: Kutno

...

Post autor: devitto »

Mądre zdanie mądrego gościa :ok:
We are the champions!
ODPOWIEDZ