Powrót Bin Ladena !!!?

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Powrót Bin Ladena !!!?

Post autor: PLAGIATT »

Znana telewizja z Kataru Al-Dżazira zaprezentowała w sobotę dwa nagrania dźwiękowe przypisywane Osamie bin Ladenowi, w których główny terrorysta świata grozi USA i ich sojusznikom nowymi zamachami na ich ziemi i mówi o ich "grzęźnięciu" w Iraku.

Czyżby Bin LAden powracał i czyżby znóf coś planował ?? tyko pytanie czy zaatakuje polske jesli w ogóle zaatakuje :neee: ... po co wogulke polacy wmieszali sie w ta wojne !! :/ wrr..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Powrót Bin Ladena !!!?

Post autor: Anuś »

ja coś w to nie bardzo wierzę...nie było go 2 lata i teraz nagle czary mary jest!! ?? !! A JUŻ NA POLSKĘ TO NA 100% NIE NAPADNIE...BO PO CO MU TO?? ON NA TYM NIC NIE ZYSKA :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Powrót Bin Ladena !!!?

Post autor: Mirriam »

Dokladnie. Mysle, ze on juz od dawna gryzie piach, albo wiedzie gdzies sobie spokojne zycie majac nowe imie i nazwisko, oraz przeszlosc. Co do ataku na Polske, to wydaje mi sie, ze to by bylo troche nielogiczne, bo czemu zamiast atakowac kraj, ktory bylby dla niego realnym zagrozeniem (np. kolejny zamach na USA) szykowalby akcje na nasze panstwo?
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ODPOWIEDZ