Duma. . .oj to jest zle...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Duma. . .oj to jest zle...

Post autor: Fergie »

Ja i duma to 2 bardzo odległe od siebie sprawy... No i nie znam czegoś takiego jak honor :roll:
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Duma. . .oj to jest zle...

Post autor: Linka »

Hmmm, moj chlopak czesto mowi "ta twoja glupia duma nie pozwala ci sie nigdy pogodzic tak szybko" => to mowi samo za siebie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Pyton
Młody aktywny
Posty: 43
Rejestracja: 28.11.2004, 19:50

Re: Duma. . .oj to jest zle...

Post autor: Pyton »

Temat może i leciwy troszke, ale bardzo trafny i musiałem się w nim wypowiedzieć...

Wszystkie dziewczyny mówią o "męskiej dumie", że jest okropna, najgorsza na świecie.

Guzik prawda. Żaden facet nie jest strasznie dumny (choć od każdej reduły są wyjątki). Kobieca duma to jest dopiero :hihi: Znam to z własnej autopsji.
Kumpela puszczała mi cyngi zast. no i po kilkunastu napisała sesemesa czy o niej zapomniałem. No to ja na to odpisałem że jak puścuci jeszcze kilka takich cyngów to będzie krucho.. Wtedy ona znowu odpisała :) że przeprasza waść Pana i że już się więcej nawet nie odezwie do mnie. No to ja sobie pomyślałem "Poczekam, co mi szkodzi. Zobaczymy ile będzie tak chodzić" No i oczywiście chodziłem tak sobie 1 miech wzrok twardy, jak przechodziła obok, albo gdzies siedziała na widoku, to nic... tak jak by jej tam nie było" po pewnym czasie chciałem pogadać. Ona nie chciała. Była zbyt dumna... no to kumpel wygarnął jej co o tym sądzi o odrazu... zaprosiła nas na kawusie... :)

Z babami tak jest. Jak nie opierniczysz jej dumy to będzie dumna jak paw...
"Przysłowia mądrością Narodów !!"
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Duma. . .oj to jest zle...

Post autor: ylka »

ja myślę, że wybaczenie to jedna sprawa, a oznajmienie temu komuś, że się wybaczyło, to trochę inna... P;
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ