Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: mmloda »

a ja mialam i to nie wiem d;laczego szlam sobioe poboczem i mnie spisali ale nawet nie mieli legitymacji. Hm spisanie nic nie robi. Ale keidys jechalam samochodem z dwoma pijanymi kolesiami i mnie wzieli na posterunek i co bylo dalej masakra :emm:
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Diana »

Miałam pare akcji z policją ale jednej nie zaopmne do końca życia. Wracałam raz z ogniska z moim dobrym przyjacielem i kolegą. Ten kolega niestety nei był w stanie iść więc usiedlismy koło małego hoteliku. Panowi sobie leżeli a ja sobie siedziałam niestety stróż hoteliku zadzwonił po policję i przyjechała kabaryna. Panowie stwierdzając fakt żę jedna niepełnoletnia osoba jest pijana chcieli ją wziąć nie izbe wytrzeżwień. J byłam wtedy zupełnie trzeźwa nie piłam ani łyczke niczego mocniejszego mój przyjaciel ma mocny łeb i był w stanie trzeżwienia no ale biedny kolega strzelił zgona...No więc próbują go wziąć do kabaryny to my wstaliśmy i mówimy że też cchemy jechać ( nie chcialiśmy go zostawić samego) a ten bezczelny tym mi powiedział żę to nie jest koncert życzeń i żebym szła do domu. No to zaczeliśmy go prosić żeby nas odwióż my sie kolegą zajmiemy i będzie git a on to samo że to nie jest koncert zyczeń. W końcu wsadzili go do kabaryny i jak się później okazało zawieźli do domu :)
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: mmloda »

to dobrze ze do domu a nie na komisariat bo inaczej to zle by z nim bylo ale przypadki chodza po ludziach :P
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: GoSiAcZeK »

Nie boję się policji i nie miałam z nimi prawie żadnych akcji ... prawie, bo raz mi się zdarzyło, że spisali nas tzn. mnie i znajomych za to że siedzimy na ławce i gramy w piłke na trawie ... Jakiejś babie to nie pasowało ... No i szczerze mówiąc troszke się zdenerwowałam i nie byłam zbyt miła ... Ale widocznie oni się z tym spotykają dość często i już się przyzwyczaili bo jakoś nic mi nie zrobili :P A może byli zaskoczeni ... Tego nie wiem i się nie dowiem :P
13.02.2005 r.

A. ;**
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Phantom »

Buahah, spisanie za granie w piłkę *rotfl*
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: ::PiotreK:: »

oni niezostali spisani za granie w piłke po prostu musili zostać w razie jakby coś sie stało to przeciez normalne
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Phantom »

Ale trochę bez sensu d;

a zostali spisani za granie!
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: ::PiotreK:: »

ale spisanie to jakas kara tak pozatym ??
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Phantom »

y?
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: ::PiotreK:: »

no bo spisanie jest jakimś problemem ???
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: stefan »

spisanie nie jest karą ani problemem.

po co więc spisują?

kobieta zgłosiła (właściwie jakiś babsztyl), że nie pasuje jej że dzieciaki grają w piłkę. gosiaczek i znajomi siedzieli na ławce i też tam grali. zostali spisani.

załóżmy, że tego wieczoru ktoś skroił jakiegoś dzieciaka z telefonu właśnie w tamtym miejscu. oczywiście nikt niczego nie widział. ale w notatkach jest wzmianka, że tacy a tacy siedzieli wtedy na ławce. cyk, łapiemy za telefon, dzwonimy i pytamy, czy czegoś nie widzieli et cetera, et cetera...

ja tam wielkich problemów z policją nie miałem, kiedyś miałem dostać mandat za przekroczenie prędkości - bodajże 400pln + 4 punkty. ale udało się panów jakoś uprosić i skończyło się na pouczeniu :)

aha, no i nieraz spisywano mnie jak wieczorami chodziłem fotografować okolicę.

gorsza jest straż miejska, ci to są dopiero buroki! mało ludzi zna ich uprawnienia i daje się robić w konia.

zresztą, trudno żeby nie było takiej opinii o straży miejskiej, skoro ich nie ma nigdy w miejscu jakiegoś poważnego przestępstwa lub gdy komuś trzeba udzielić pomocy, bo akurat zajmują się wlepianiem mandatu jakiejś babince co sprzedaje bambosze :/
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Fighter »

Z Policja mialem sporo akcji, ale nic zlego :mrgree:
Raz kumpla jakas grupa zaatakowala wiec ruszylismy z odsiecza, ale uciekli. Po jakims czasie kumple dzwonia i mowia ze ta sama grupa w parku przywalila sie do naszych znajomych. Wiec tym razem nie chcielismy aby im to plazem uszlo (ich 10 nas 40 :mrgreen: ). Idziemy sobie tym parkiem, czesc osob piwa w rekach a tu nagle Paly wyskakuja i radiolki nas otaczaja. My wielkie oczy ze juz pic nie pozwalaja :mrgreen: , a oni do nas czy juz dorwalismy tych typow. A my ze smiechem ze jeszcze nie, ale niech sie nie boja bo ich dorwiemy. Wtedy nas 40 i 10 Policjantow z nami ganialismy tych typow po miescie - normalnie czulem sie jak w filmie :mrgreen: .
Inna przygoda to 12 osob jechalo jednym samochodem. Tajniaki scignely nas i kazali wychodzic. Zdzwili sie ilu nas, grozili mandatem dla kierowcy, a u nas szukali towaru. Nic nie znalezli, posmiali sie i puscili.
Na domowkach to od cholery razy wpadali. Grozili sadem grodzkim ale zawsze konczylo sie na gadaniu.

Co do tego spisywania, to sporo razy spisywali. Tu chodzi o to ze oni maja limity. Musza iles osob spisac w ciagu dnia, temu spisuja nawet przechodniow, ktorzy nic nie robia. Poza tym jesli cos sie zdarzy, to maja liste spisanych i w ten sposob moga swiadkow znalesc i sprawcow.
Nie mam nic do pieskow, mam kilku znajomych policjantow i moj przyjaciel jest pieskiem i sie nie wstydze tego :mrgreen: .
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Phantom »

A czy Twój przyjaciel lubi jak mówisz o Nim "pies(ek)"? :]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Fighter »

Phantom pisze:A czy Twój przyjaciel lubi jak mówisz o Nim "pies(ek)"? :]
Nieprzeszkadza mu to :mrgreen:
W sumie Policjanci tez tak mowia miedzy soba, przeciez puki wstapili do policji to pili piwo w parku i od Policji sami uciekali :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: SkaTe_GirL »

Spisali... za przeklinanie... ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: ::PiotreK:: »

a mnie zatrzymali za kupowanie alkoholu nieletnim a spisywali wszystkich gdzieś rpzez 1,5 godziny
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: =MiLi= »

Mnie sie nigdy nic takiego nie zdarzyło... :) noo raz tylko uciekałyśmy przezd policją na wagarach ;) hehe :P

Ja tam nie mam nic do policjii i wqrzają mnie wszedzie wypisane i wymalowane hasła "CHWDP" albo (o zgrozo!) "HWDP". Ciekawe co by sie dzialo w panstwie gdyby policjii nie bylo... poza tym to chore oceniac cala policje po zachowaniu pewnej ich grupy czy pojedynczych osob.. z reszta to wszytsko jest niesprawiedliwe bo gdy policja cos ladnie rozegra zlapie kogos czy cos w tym stylu to i tak odznaczenia i wszelkie inne piekne rzeczy dostaje "gora" czyli generalnie Ci ktorzy nic nie robia tylko siedza i popiajaj kawke :/ i jak tu sie nie wqrzyc... a jesli chodzi o mecze to... tak uczciwie.. to kibole zwyle zaczynaja ale im oczywiscie wolno prawda? oni moga sie lac rzucac krzeselkami wybijac szyby im wolno a jak policja chce ich uspokoic to jest be niedobra i w ogole najlepiej powystrzelac. Chore...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Linka »

ja tez nigdy nie mialam zadnych problemow tego typu. Moze dlatego ze jestem grzeczna dziewczynka :twisted:
A co do tekstów HWDP itd to troche mnie smieszy i kojarzy sie z infantylnoscia. Ostatecznie gdyby nie policja kto lapałby złodzieji, zboczencow itd :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Yatamanka »

ja jestem grzeczna :D jeśli chodzi o kontakty z policją oczywiście, bo co do innych spraw to nikt mi w moją grzeczność nie uwierzy :P
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Duże kłopoty z policją : mieliście :?:

Post autor: Phantom »

Linka pisze:A co do tekstów HWDP itd to troche mnie smieszy i kojarzy sie z infantylnoscia. Ostatecznie gdyby nie policja kto lapałby złodzieji, zboczencow itd :P
Heh, 3 dni temu mijałem dresostylowego nastolatka z "HWDP" wytatułowanym na karku :]
ODPOWIEDZ