Jeepers Creepers II

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
bed
Młody aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 25.10.2003, 15:08
Lokalizacja: police to mendy
Kontakt:

Jeepers Creepers II

Post autor: bed »

y0! Nie będę się wiele typowiadał, bo widziałem go tylpo urywkami, ale myślę, ze warto go obejrzeć. Akurat oglądałem scene jak Smakosz dostał rurka prostu w oko. Przebiło mu to wylot czaski, a to, ze tej rurki wyjąć nie mógł, to oderwał razem z kawałkiem głowy . . .

Oto E-Recka:
Druga część filmu opowiada o grupie młodzieży wracającej z zawodów koszykówki szkolnym autobusem. Podczas podróży zdarza się dziwny wypadek, jedno z kół zostaje przebite przedmiotem przypominającym gwiazdę shuriken wykonaną... z ludzkich kości. W tym momencie powoli zaczyna się coś dziać, tytułowy Smakosz rozpoczyna ucztę porywając nieostrożnych podróżnych, jeden po drugim.

Podsumowując, film jest średniej klasy horrorem, którego budżet wyniósł 25 milionów dolarów. Efekty specjalne są na dobrym poziomie, szczególnie efektownie wygląda sam Smakosz, choć nie brakuje niedociągnięć np. ostatnia scena filmu zamiast budzić napięcie wywołała śmiech na sali w kinie.
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
ODPOWIEDZ