Matrix Rewolucje

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Matrix Rewolucje

Post autor: bober »

I stało się, jutro - 5 listopada '03 - odbędzie się premiera trzeciej ( jak zapewnieją twórcy) ostatniej części 'trylogi' (nom skoro już napisałem trylogia, to brzydko by postąpili kręcąc czwartą część (-; )Matrix! Zobaczymy jakie rewelacje zostaną nam ukazane tym razem... jak się zakończy (?) wojna i czy Neo da ciumka pięknej Trinity na zakończenie!? ;>

Czekam na wszelkie komentarze.
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: macey »

noooooo (-:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Paweł »

Czytalem gdzies (chyba onet), ze jakis tam gosciu od kasiory (; twierdzi ze kolejnego filmu juz na pewno nie nbedzie... ale gierki i inne takie tam to na pewno.

Musze przyznac ze troche fajny pomysl mieli z tm, aby na calym swiecie premiera odbyla sie w tym samym czasie, akurat u nas wyszla jakas normalna pora, bo wsumie 15:00, a nie tak jak w USA 6:00, albo w Japoni 23:00 :)

Co do filmu, to tez musze sie jak naszybciej wybrac i zobaczyc... wkoncu Matrix to Matrix i juz ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Anuś »

A ja ta za matrixem nie przepadam...nie widzę w tym nic ciekawego...pierwszą część obejrzałam, drugiej mi się nie chciało, a na trzecią w ogóle nie czekam... nie podoba mi się to :emm:
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: ::PiotreK:: »

aj tam nieznasz sie ania

a na matriksa tez czekam z niecierpliwoscia ale do kina pewnie niepuje na kompie sobie obejze
bed
Młody aktywny
Posty: 179
Rejestracja: 25.10.2003, 15:08
Lokalizacja: police to mendy
Kontakt:

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: bed »

ja jush mam na kompie Matrixa Rewolucje w SVCD, nawet gut jakosć. ale nie ma napisów :(
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
Change my pitch up, smack my bitch up
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: M_a_R_o »

ja niestety nie mam skad wziasc na razie tego matrixa ;/ jak macie namiary na jakiego FTP'a z tym to dajcie mi znac :). Bed poszukaj na tych stronkach http://www.napisy.info i http://www.napisy.org albo http://www.napiszone.prv.pl a powinienes znalezc... na jednej z tych stron juz widzialem napisy do wersji jednoplytowej... ;)
Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals. - Dr. James Naismith, the father of basketball
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Magduś »

e tam wy to najchętniej wszystko na kompa... a ja byłam w dniu premiery w kinie i czuję się wśród was niepowtarzalnie bo to żadna satyswakcja oglądać Matrixa na kompie bez popkornu bez tej atmosferki otwieranych słodyczy bez szeptów i siorbania coli :wink: a napisy są do dupy przesadzone skrócone i zrobione od niechcenia :/ Tak pozatym to kilka rzeczymożnaby zmienić ale i tak film Jest BOSKI!
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: bober »

Magduś pisze:(...)film Jest BOSKI!
To samo powiedział znajomy, który też był na premierze... a mi chętka rośnie...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Paweł »

No i ja tez bylem, coprawda nie na premierze, ale juz bylem :P

Film ogólnie tez uznaje za "boski", choć naprawde warto sobie przypomnieć drugą cześć, przed udaniem sie do kina. Nie bede opisywal filmu itp. bo wiele osob jeszcze filmu nie widziala, ale baaaaardzo podobała mi sie taka jedna scena (w zwolnionym tempie), prawie jak z pierwszej czesci... wtajemniczeni moze wiedzą o co mi chodzi ;) Poza tym na samym zakonczeniu gdy [blablabla] :mrgreen: az przeszly po mnie takie fajne ciarki, co oznacza ze cala trylogia ma naprawde fajne zakonczenie itd... :)

Oczywiscie kilka elementow nie podobalo mi sie w filmie, ale nieprzesadzajmy, czy jest jakis film idealny. Wiadomo, że w takiej megaprodukcji wszystko nie bedzie idealne, ba! nawet najmniejszy blad bedzie wychwycony... :)

Matrix to i tak juz legenda, to cos, niepowtarzalny i te sprawy ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Najt^Blek
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 04.03.2003, 22:33
Lokalizacja: Koszalin

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Najt^Blek »

A moim zdaniem trzecia czesc to totalna kicha, no moze pomijajac wejscie Serafina, Triny i Morfy do sado-klubu frenchmana. Panowie zbierajacy bron to jest coos. chcem kilku takich (nie koniecznie w skoorach z pejczami :) u siebie w domu. A tak pozatym to kich i wodolejstwo. Fajnie sie bija maszyny z ludzmi ale to tylko glupie sztuczki filmowe - ta walka przypomina jakis dramat wojenny. A na dodatek :"Nie mozesz umrzec !" "Alez moge (gluptasku :)" Wyrocznia wogoole mi sie nie podoba no ale do tego chyba pretensji miec nie moge - nikt zmarlego nie wskrzeszy... Ale moim zdaniem Wyrocznia_01 bije na glowe Wyrocznie_02. A zreszta czesci drugiej i trzeciej (a moze powinnienem po prostu powiedziec drugiej) brakuje innowacyjnosci. Matrix to bylo cos nowego, cos fajnego, cos co pobudzalo wyobraznie, nie do konca zrozumialego. A teraz Matrix to juz tylko plac zabaw smitha ktoory walczy z Neo w beznadziejnej walce super-manoof (tacy sie biora z pakietoof POP'a czy jakos tak ?).
Nra, Najt Blek
[Plis fil fri !] ==> [ najt@o2.pl ]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: bober »

Idź spać marudo... ;\
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Magduś »

brawo bober tak trzymać!! ;D ;D ;D :D:D:D
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Najt^Blek
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 04.03.2003, 22:33
Lokalizacja: Koszalin

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Najt^Blek »

Spac ? Na rewolucji na pewno....
Nra, Najt Blek
[Plis fil fri !] ==> [ najt@o2.pl ]
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: bober »

Spać nie spałem... oglądałem... ale... hm kaszanka ;-/
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
KriZe4aR
Młody aktywny
Posty: 53
Rejestracja: 18.11.2003, 17:31

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: KriZe4aR »

film jest wporzo :> widzialem go przed premiera :> jak zwykle :) rozne filmy ale ogolnie spodobal mi sie choc wiadomo pare momentow bylo kijowych wrecz usypiajacych
-------------------------------
NoBodY iS PerFecT . My name is nobody :D
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: bober »

Hm, a tak na marginesie... nie wydaje się Wam, że Trini to troche 'zimna' babka... ? ;-o Jeszcze w tym lateksowym płaszczu hehe...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Megan7 »

ona jest wybitnie nie kobieca. a Keanu.... ah.... :mrgreen: jest taki.... (nie, wcale nie kobiecy :mrgreen: ) aaaaaaaaaaa poprostu cudowny!!
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
BaD_aSs
Młody aktywny
Posty: 59
Rejestracja: 24.04.2003, 19:25
Lokalizacja: Toruń

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: BaD_aSs »

Jedynka była fullwypas, nowatorska ciekawy pomysł i w ogóle wyjebana. Z kolei reaktywacja była bezmiernie beznadziejna, zszokowała mnie amplituda między tymi dwoma filami, scenariusz pokręcili tak że praktycznie nie wiadomo o co chodzi, efekty w niekturych momentach są przegięte a w niekturych poprostu beznadziejne (scena shmita skaczącego po samochodach, beznadzieja), i te walki, poprostu zasypiałem tak się dłużyły, pozatym latający neo to już lekka przesada (jakbym dragonballa oglądał). Przerost formy nad treścią jak dla mnie.

Mam nadzieje że rewolucje naprawią ten błąd i będe mógł spać spokojnie wiedząc że świat w którym żyje jest realny ;].

P.S. Pamiętajcie "...there is no spoon..."
BadAssMotherfuckin'GhettoPimp
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Matrix Rewolucje

Post autor: Megan7 »

pierwszy raz sie z Toba zgodze. mam nadzieje ze to dobry poczotek
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ODPOWIEDZ