telefon komórkowy ale jaki??

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

telefon komórkowy ale jaki??

Post autor: mmloda »

KTORY WAWSZYM ZDANIEM JEST NAJLEPSZY TELEFON I DLACZEGO UWAZACIE ZE TO WLASNIE TAKI MA BYC???????
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: telefon komórkowy ale jaki??

Post autor: Piqs - X »

Dla mnie najlepsza komórką jest ABC ZX-S666 a dlatego ze takiej nie ma ... czyli najfaniejsza komórka to taka którą se naruysujesz na kartce papieru . oo ...

A tak wogole to lubie wibbrreee ...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: telefon komórkowy ale jaki??

Post autor: Anuś »

taki żeby dzwonił i żeby odbierał i wysyłał smsy. po co komu więcej bajerów i innych pierdołek?? Telefon służy do kontaktowania się a nie do zabawy!! - stwierdzenie moje i Magduś(i)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: telefon komórkowy ale jaki??

Post autor: mmloda »

no moze i masz racje aniusia ale wiesz moja kumepla ma taka busolle ze powiedziala ze w domu oki moze byc ale na dwor nigdy z nia nie wyjdzie a ty bys wyszla??
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: telefon komórkowy ale jaki??

Post autor: Piqs - X »

mmloda pisze:no moze i masz racje aniusia ale wiesz moja kumepla ma taka busolle ze powiedziala ze w domu oki moze byc ale na dwor nigdy z nia nie wyjdzie a ty bys wyszla??
Busola .. ale odjazd ! .. ja tez chce
M_a_R_o
Młody rozbrykany
Posty: 351
Rejestracja: 22.07.2003, 23:04
Lokalizacja: Gromadka

Re: telefon komórkowy ale jaki??

Post autor: M_a_R_o »

IMHO najlepszy jest siemens M55 (pewnie dlatego ze sam taki mam ;p) :wink: http://www.my-siemens.com.pl <-- na tej stronie znajdziecie opis ;)
Be strong in body, clean in mind, lofty in ideals. - Dr. James Naismith, the father of basketball
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: telefon komórkowy ale jaki??

Post autor: Megan7 »

kazdy byle nie mitsubichi !!! jedna wielka porazka. i jest baaaardzo awaryjny.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ODPOWIEDZ