[hip-hop] kobiety

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

[hip-hop] kobiety

Post autor: ::PiotreK:: »

co sadzicie o rapujacych kobietach ??
wedlug mnie jak dziewczyna ma bardzo fajny glos wtedy jakos to wyglada ale tez niezawsze bardzo niewiele jest takich dziewczyn którym to wychodzi
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Mirriam »

Hmm....Powiem Ci, że ja bardzo lubię słuchać kobiecego hip hopu.... Jednak jakos nie bardzo przypadly mi do gustu nasze polskie ''Sistars''.... Wolę Lil' Kim, Missy Elliot i.t.d.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: ::PiotreK:: »

a slyszalas pareslów ??? tez polskie
a sistars to niejest taki typowy HH ale dla mnie sie nawet podobaja
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: bober »

Heh... nie lubię, ale to dlatego, że cały hh mnie przyprawia o niemiłe nastroje...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Piqs - X »

Nienawidze, nietrawie, nielubie ...

Nc tylko wybic ...
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Megan7 »

Piqs - X pisze:Nienawidze, nietrawie, nielubie ...

Nc tylko wybic ...
zgadzam sie z Toba!!! no, moze wybijac to nie bede... ale zdecydowane NIE Hip-Hopowi. dla mnie nie jest to muzyka. to jest komputerowy wytwor. nie ma w tym ludzkiej tworczosci. jak mozna mowic "jestesm muzykiem, tworze hip-hop" przeciez muzyk to osoba ktora sie uczyla tego, ktora ma pojecia o zasadach muzyki, a nie ktos kto wcisnie kilka przyciskow na klawiaturze i ma gotową piosenke. a czy tworzy to kobeta czy facet.... co za roznica? nie ma jak muzyka gitarowa :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Megan7 »

aha, zeby nie bylo- nie mam nic przeciwko osobą ktore sluchaja i tworza hip-hop. mam nadzieje ze nikt sie na mnie nie obrazi
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: bober »

Megan7 pisze:(...)to jest komputerowy wytwor. nie ma w tym ludzkiej tworczosci. jak mozna mowic "jestesm muzykiem, tworze hip-hop" przeciez muzyk to osoba ktora sie uczyla tego, ktora ma pojecia o zasadach muzyki, a nie ktos kto wcisnie kilka przyciskow na klawiaturze i ma gotową piosenke. a czy tworzy to kobeta czy facet.... co za roznica? nie ma jak muzyka gitarowa :)
Nie chodzi Ci przypadkiem o elektonike? techno.... trance..... ? hyh bo mnie się muzyka tworzona na komputerze bardziej z takową kojarzy... -_-"
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Piqs - X »

bober pisze: techno.... trance..... ? hyh bo mnie się muzyka tworzona na komputerze bardziej z takową kojarzy... -_-"
Trance France Fajance .. ma dziewczyna racje! : P
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Megan7 »

dzieki za poparcie piqs! bober, dla mnie to nie ma roznicy czy to hh czy techno. jedno i drugie wymaga programu komputerowego i odrobiny pojecia o nim. pomysl, ile czasu zajmuje nauczyc sie obslugi takiego programua ile nauka gry na np.gitarze? tak jak moj idol Flea :) ale ok. kazdy moze miec wlasny styl, i kazdemu cos innego sie moze podobac.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Mirriam »

Megan7 pisze: kazdy moze miec wlasny styl, i kazdemu cos innego sie moze podobac.
I to niezależnie od wieku mr.B :wink: :P
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: ::PiotreK:: »

o hip hopie ogulnie jest mowa w innym temacie ja tuaj sie spytalem o rapujace kobiety :[
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: bober »

Megan7 pisze:ale ok. kazdy moze miec wlasny styl, i kazdemu cos innego sie moze podobac.
To jakaś aluzja do mnie ? ;-p Ja nie słucham, nie lubię... wyjaśniam tylko... ;-] Poza tym, teraz wszystko [imho] poddają komputerowej obróbce, zanim puszczą na rynek...
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Fighter »

Megan7 pisze: Po za tym wszedzie czy to w Popie, metalu, rocku itd. korzysta sie z komputerow. Doprawia sie, to co sie stworzylo.
Dobry metal i dobry rock to dobra muza live ... jesli zespol graidiotycznie livowo, o znaczy ze ich muza nei spelnia zadnych kryterii oczekiwać (przynajmniej moouch)

Dobra ale nie wchodzac zbytnio na offopic ; p

Wqrwiaja mnie spiewajace kobiety .. typu .. no naprzyklad ostatnio takie 'Pareslow' czy jakos tak jest znane. Kompletne idiotki nie mające oleju w głowie .. jak czytalem wywiad w Bravo (psh .. :P) to ash mnhie zemdliło .. tak isam stosunek mam do tych wszystkich amrykanskich raperek qrew .. i te sprawy ... Janis Joplin ruls ; p ![/quote]
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Megan7 »

Fighter pisze:wszedzie czy to w Popie, metalu, rocku itd. korzysta sie z komputerow. Doprawia sie, to co sie stworzylo.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Megan7 »

za wszesnie wyslalam :P masz racje ze wszedzie korzysta sie z komputera. i nie mam nic do tego. ale moim zdaniem hh kazda piosenka jest taka sama. piotrek! czy tworzy to kobieta cy mezczyzna- dla mnie to nie ma roznicy.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Fighter »

Megan7 pisze:moim zdaniem hh kazda piosenka jest taka sama.
Hehe, pozwol ze sie z toba nie zgodze.
Nie ma nigdzie takiej samej piosenki, zawsze czyms sie rozni i nie odnosi sie to tylko do HH, ale do wszystkich rodzajow muzyki.

PS: Co w kazdej piosence HH jest takiego samego?? (podaj wiecej niz dwa przyklady :mrgreen: )
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Megan7 »

fighter powiem tak. DLA MNIE niczynm sie nie roznia. ja tej muzyki poprostu nie rozumiem. chodzi tu tylko i wylacznie o to. i nie gniewaj sie na mnie ze to mowie.poprostu to jest moje zdanie.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: SkaTe_GirL »

Megan7 pisze:aha, zeby nie bylo- nie mam nic przeciwko osobą ktore sluchaja i tworza hip-hop.
nO mam nadzieje ze nie masz nic przeciwko mnie ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: [hip-hop] kobiety

Post autor: Mirriam »

i mnie.... :emm:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
ODPOWIEDZ