Pierwsza ranDka ;P

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Pierwsza ranDka ;P

Post autor: SkaTe_GirL »

No wlasnie zazwyczaj jak sie spotykamy z kims po raz pierwszy sam na sam to ogarnia nas panika!
Jejq o czym bedziemy rozmwiac?!
Czy ja sie mu spodobam?
itd. ;P
No wiec o czym Wy rozmawiacie z nowymi partnerami ? :P
Latwo Wam sie rozmawia czy moze jestescie spieci itd. ?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: Anuś »

hmm.. no wic chyba u wszystkich pierwsze spotaknie (niezależnie czy to jest randka czy spotkanie w nowej szkole z kumplem czy kumpelą) to chyba "pierd****** o Szopenie" :) rozmawiasz żeby rozmawiać... i jakoś gadka się toczy...
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: bober »

"Z nowymi partnerami", "Zazwyczaj jak sie spotykamy z kims po raz pierwszy sam na sam"... no ja mam tylko pytanie. Tak często z kimś nowym się umawiasz... kogo nie znasz... kogo nie widziałaś na oczy... co to, z czatu, albo z gg spotkania? -_-"

Gadasz o czym chcesz ;-]
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: SkaTe_GirL »

Nie, no boberku nie o to mi chodzilo...
raczej o takie cos jak no np poznales dziewczyne w szkole i gadaliscie zaledwie 3 - 4 razy ;P w gronie znajomych...to o czym z nia bedziesz rozmawial jak zapropnujesz spotkanie ?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: bober »

O czym będę mówić... no nie wiem jak to określić, nigdy większych problemów nie miałem z rozmową, podwarunkiem, iż mi na niej zależało. Jeśli już naprawdę nie wiem co mam mówić, lub obawiam się iż tak będzie to staram się rozluźnić pogadać 'intensywnie' z kimś innym bliższym... lub nawet z kasjerką w sklepie zamienić kilka słów niż tylko 'dziękuję i do widzenia'... heh, może to i dziwne, ale dla mnie to najlepsza rada na stres przed ważną rozmową.
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: SkaTe_GirL »

no wlasnie o to mi chodzilo ; -]]]]]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: Megan7 »

niedawno wlasnie odbylam taka pierwsza randke z moim Słoneczkiem. bylo to o tyle dziwne, ze czekalam na to ponad pol roku.... a kiedy stalo sie, siedzielismy razem przy stoliku w bardzo przytulnym miejscu.... zapomnialam chyba jak sie mówi!!!! poprostu nie wiedzialam jak sie nazywam! ale naszczesie ON rozumial co czuje... i to On pociągnął rozmowe dalej, i pozniej juz bylo wszystko oki. ale to jest naprawde niesamowity stres :)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: Fighter »

Medytacja, oddychanie czyli w ciagu minuty wykonujemy 2-3 wdechy i 2-3 wydechy :mrgreen:
Nie tylko was dotyka stres, druga osoba czuje sie podobnie, wiec czym sie martwic.

PS: No Stres, No Dres :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Magduś
Młody rozbrykany
Posty: 386
Rejestracja: 28.09.2003, 18:32
Lokalizacja: Sz-n

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: Magduś »

na początku jest: ojeju jeju jeju ja nie chcę zabierzcie mnie z tąd!! ale po 2 zdaniach jakoś leeeci :D a gadam o wszystkim mimo to iż znam parę tematoof :hihi:
Żyj tak aby Twoim przyjaciołom zrobiło się nudno gdy umrzesz.
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: Megan7 »

racja, po kilku spotkaniach jest juz latwiej. tylko ze im bardziej zalezy tym dluzej trwa przelamywanie lodow, ( w moim przypadku) bo caly czas zastanawiam sie nad tym co mowic a czego nie zeby nie strzelic jakiejs gafy! oj to jest stresujace...
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: Piqs - X »

Najlepiej gada sie o gitarze ;pppp .. bo i laska to lubi (praktyke tym bardziej) .. a o teorii tesh jakos chetnie sluchaja o.O" .. jeshcze jak zaproponoonujesz lekcje gry sam na sam .. o fuck ;pp
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Pierwsza ranDka ;P

Post autor: Megan7 »

zgadzam sie z przedmowca! tak wlasnie kiedys doszlo do mojej pierwszej randki z pewnym chlopakiem!! 3 godziny gry na gitarkach :))
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ODPOWIEDZ